Фото хумор и интересни фотки!

Член од
14 август 2010
Мислења
1.137
Поени од реакции
1.348
7 :icon_lol: Кај единицата не ти е обележена другата рачка од орманчето, само една си видел.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.608
Поени од реакции
15.410
What’s the only force in the world more powerful than violence? Sex, of course. “Lysistrata” is the story of a sex-strike that ended a war. It was written in 411 BC, but its sharp satire of gender conflict has never been more relevant.


успеало тогаш, иако имало и тогаш гејови
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom