Фото хумор и интересни фотки!

вован1

http://1917.gq/jy/jyindex.htm
Член од
10 декември 2017
Мислења
118
Поени од реакции
194
Четирите најскапи
1629496046.jpg
пиштоли во светот
 

вован1

http://1917.gq/jy/jyindex.htm
Член од
10 декември 2017
Мислења
118
Поени од реакции
194
Етнички состав на осудени за силување во Данска од 2010 до 2014 година.
dansk1629647135.jpg
Чекаме дански авиони на аеродромот во Кабул! Впрочем, силувачите од Авганистан заостануваат многу зад силувачите од Сомалија. И ова е најреалното кршење на правата на силувачите од Авганистан!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom