Фото хумор и интересни фотки!

Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.319
Поени од реакции
10.474
ај тие во првиот ред...но тие погоре не ми е јасно како би ги....:vozbud:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
12.181
Поени од реакции
19.932
ај тие во првиот ред...но тие погоре не ми е јасно како би ги....:vozbud:
...а бе нема врска редот, тоа му доаѓа како папири на биро, а не дека така треба да го решиш заостанатиот проблем што се нагомилува, леле Ѓ не ме разочарувај ... земи скали, ебаго! :pos:
1623791770870.png
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.319
Поени од реакции
10.474

Kajgana Shop

На врв Bottom