Фото хумор и интересни фотки!

Член од
12 март 2009
Мислења
14.044
Поени од реакции
8.465
еве ти реалност 2020, на плажите на Пула ( Истра, Хрватска)
https://www.glasistre.hr/pula/fotogalerija/stiglo-je-pravo-ljeto-napravili-smo-dir-po-pulskim-plazama-651460
денес избришаа 2 слики од нудистки, имаше галеријата 14 слики
Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:а гласачкото Крдо има Имунитет на Корона :cool:
 
Последно уредено:
На врв Bottom