Фото хумор и интересни фотки!

Член од
1 октомври 2014
Мислења
136
Поени од реакции
91
tumblr_njchoaM0LE1t0cscho1_400.gif
Автоматски споено мислење:

46764474_2447264545500234_1660665949860134912_n.jpg
Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:

35842470_10216162635321277_2376920345685786624_n.jpg
Автоматски споено мислење:

44779436_2426139167612772_3330656424043741184_n.jpg
 
Член од
12 март 2009
Мислења
12.054
Поени од реакции
5.991две часни сестри се вратиле од мисијата во Африка трудни... има сомнрвања дека за време н мисијата сестрите имале сексуални односи..
тие се бранат дека се било во мисионерска поза :cool:
 
На врв Bottom