Фото натпревар 356 - Слободна тема

Член од
17 септември 2022
Мислења
418
Поени од реакции
878
Бујрум ставајте шо ви душа сака, ја би се претставил со момент кога малата ме направила горд на невоспитањето кое активно го применувам....

1707420398971.png
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
418
Поени од реакции
878
И за колениците зошо им се такви не кажуваме :)
Мислев да искоментирам на погрешно место се модриците дека изгледаат ко изгореници од топлите шољи ама викам ај да не тупам бутај таму :)
 
Член од
28 август 2013
Мислења
3.828
Поени од реакции
11.290
Мислев да искоментирам на погрешно место се модриците дека изгледаат ко изгореници од топлите шољи ама викам ај да не тупам бутај таму :)
Не сакав да откријам ама ај. На коленици го палеле огинот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom