Фото натпревар # 287 - тема: дел од…

Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Koj del od uslovite na natprevarot ne gi ispolnuvam pa da mi ja blokiras slikata ?
Si ima glasanje ako ne pak, ke si kazi publikata.
Muckata od ta djukelata tvoja poarna da ne e slucajno, povekje da ne gi zapazuva uslovite :mad: .
едно од правилата е дека пријавувањето е до четврток на полноќ, јас се извинувам што денес имав приватни проблеми и не можев за вас да отворам тема на гласање меѓутоа гомцата се пријавија касно
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.952
Ti ne se mesaj :mad:.
Автоматски споено мислење:

едно од правилата е дека пријавувањето е до четврток на полноќ, јас се извинувам што денес имав приватни проблеми и не можев за вас да отворам тема на гласање меѓутоа гомцата се пријавија касно
Trebase da si napisis vo uvodot, ne si gledame na nokti i ne citame misli.
I aman ne mi se vadi na tehnikalii i toa za nesto sto e tvoj propust i vina. Vo najmala raka treba da se izvinis sto si zaboravila da napomenes, a ne da mi ja blokiras slikata.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
Ti ne se mesaj :mad:.
Автоматски споено мислење:


Trebase da si napisis vo uvodot, ne si gledame na nokti i ne citame misli.
I aman ne mi se vadi na tehnikalii i toa za nesto sto e tvoj propust i vina. Vo najmala raka treba da se izvinis sto si zaboravila da napomenes, a ne da mi ja blokiras slikata.
Batali gi Vlade profislikarite od forumov( otekoa nekoi poedinci so isti sliki na razni temi)a treba da im se zabrani da ne se povtoruva edna ista slika...aj ne e bitno, sakav da kazam deka moeto rame i tvoite brbuski go unistija natprevarot.:(:mad:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Batali gi Vlade profislikarite od forumov( otekoa nekoi poedinci so isti sliki na razni temi)a treba da im se zabrani da ne se povtoruva edna ista slika...aj ne e bitno, sakav da kazam deka moeto rame i tvoite brbuski go unistija natprevarot.:(:mad:
па да, до негде си во право
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.952
Batali gi Vlade profislikarite od forumov( otekoa nekoi poedinci so isti sliki na razni temi)a treba da im se zabrani da ne se povtoruva edna ista slika...aj ne e bitno, sakav da kazam deka moeto rame i tvoite brbuski go unistija natprevarot.:(:mad:
Abe ostaj, to rilkata od djukelata nejzina so si go lizi gazot na sekoj 5 min e vrv na umetnosta.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Abe ostaj, to rilkata od djukelata nejzina so si go lizi gazot na sekoj 5 min e vrv na umetnosta.
Автоматски споено мислење:

ај на гласање или ако имате нешто за дискутирање на соодветната тема <3
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom