Фото натпревар # 287 - тема: дел од…

Статус
Затворена за нови мислења.

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.557
Поени од реакции
9.117

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Пројде ама коцка беше со жена му па ќе отвори тема покасно :D
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Posto morav da zbrznam, nemav vreme da se zamaram do tolku, pa iskoristiv toa sto imam pri raka a istovremeno da gi ispolnam uslovite na natprevarot.
@Комита Ултрас prostevaj za neprofesionalnata fotografija, nemav vreme da se zamaram so filtri, svetla, kontrasti i efekti, @коцка ke ja zatvorese temata :toe: .
Znaci ima i esenski motivi, lisja ova ona, ima i del od mene i normalno rtkata. Tri vo edno so bi rekle :D .
Прегледај го приврзокот 352804
@Goyathlayyy ete da ne recis deka te zaboraviv. Ovaa samo za tebe :sneaky:
Sto se tie na listot, brbuski!?????:pov:
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
620
Поени од реакции
1.326
Posto morav da zbrznam, nemav vreme da se zamaram do tolku, pa iskoristiv toa sto imam pri raka a istovremeno da gi ispolnam uslovite na natprevarot.
@Комита Ултрас prostevaj za neprofesionalnata fotografija, nemav vreme da se zamaram so filtri, svetla, kontrasti i efekti, @коцка ke ja zatvorese temata :toe: .
Znaci ima i esenski motivi, lisja ova ona, ima i del od mene i normalno rtkata. Tri vo edno so bi rekle :D .
Прегледај го приврзокот 352804
@Goyathlayyy ete da ne recis deka te zaboraviv. Ovaa samo za tebe :sneaky:
Браво Владе, многу сум среќен што успеавме со тебе, да почнеш да собираш гомцата.

Овој успех ме мотивира уште пјако да поработам на Рон.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.792
Поени од реакции
21.202
Браво Владе, многу сум среќен што успеавме со тебе, да почнеш да собираш гомцата.

Овој успех ме мотивира уште пјако да поработам на Рон.
Ne se cukaj po gradi prerano. Ova se specijalni efekti, da i dadat tezina na fotografijata. I kontrast normalno :свиркам:.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.792
Поени од реакции
21.202
... јас предлагам да се избрише фотката на @Corvus, не заслужува покрај таква фотографија со измет, да биде и нејзината убавина, срамота бе!
So se razbiras ti od umetnost . Aj sedi tamu ,kjuti :sneaky:.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
сликата со брбушките нема да оди! Комита не бара професионални светла апарати или бог знае што, има луѓе што прават фантастиучни изложби на фотографии направени со обичен мобилен. И мене малку преку глава ми дојдовте со ова брбушкиве некако...
гласајте сега затоа што од следната недела ќе има мала пауза, ќе ви зададам лекции, во смисол кои правила треба да се запазени на фотографијата, па после давајте теми вие (ќе продолжи победникот од ова гласање) ама ќе мора да бидат запазени и одредени правила.
Ако сакате да имате и вакви теми има дел за игри или па ќе ви отворам посебен дел тука и праќајте си сите утрински поздрави во сите форми и бои
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.792
Поени од реакции
21.202
сликата со брбушките нема да оди! Комита не бара професионални светла апарати или бог знае што, има луѓе што прават фантастиучни изложби на фотографии направени со обичен мобилен. И мене малку преку глава ми дојдовте со ова брбушкиве некако...
гласајте сега затоа што од следната недела ќе има мала пауза, ќе ви зададам лекции, во смисол кои правила треба да се запазени на фотографијата, па после давајте теми вие (ќе продолжи победникот од ова гласање) ама ќе мора да бидат запазени и одредени правила.
Ако сакате да имате и вакви теми има дел за игри или па ќе ви отворам посебен дел тука и праќајте си сите утрински поздрави во сите форми и бои
Koj del od uslovite na natprevarot ne gi ispolnuvam pa da mi ja blokiras slikata ?
Si ima glasanje ako ne pak, ke si kazi publikata.
Muckata od ta djukelata tvoja poarna da ne e slucajno, povekje da ne gi zapazuva uslovite :mad: .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom