Фото натпревар #219 -Тема : Облаци

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
Нека отвори бијонс јас ќе се приберам тек кај 11 дома.
... барем има облаци колку сакаш овој период, ајде да биде помасовен натпреварот!

IMG_4789.JPG

...кога облаците крварат!
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
.... дај @коцка повикај да постават фотки, тие мислат јас победив па ме бојкотираат :icon_lol:

@Yo Blow @Io Sono Interista @Jedah @Dumbledore @Византиецот @nE0n1nja @Stojanovskaa @Milanisimus @Стев @santelli @G@rfielD @puno @Tyrael @DenaM @Govinda @Хептаграм XI @Zaptija Stojkov @pozdrav eden topol @Ipsissimus @redfogv @Fluffy_bunny @ aishtajn- @Lester Freamon @callejón de la muerte @Луси @Shakespear @gigovit @Bafra @teneke @Igorcemk @Anon @Ireal @Aceso @Генерал @Паланчански @fennel @мкд владе

подигнете го вашиот мобилен нагоре кон небото и фатите во вашето кадро еден облак и поставете го тука, тешко ли е толку да бидете креативни? :pipi:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
.... дај @коцка повикај да постават фотки, тие мислат јас победив па ме бојкотираат :icon_lol:

@Yo Blow @Io Sono Interista @Jedah @Dumbledore @Византиецот @nE0n1nja @Stojanovskaa @Milanisimus @Стев @santelli @G@rfielD @puno @Tyrael @DenaM @Govinda @Хептаграм XI @Zaptija Stojkov @pozdrav eden topol @Ipsissimus @redfogv @Fluffy_bunny @ aishtajn- @Lester Freamon @callejón de la muerte @Луси @Shakespear @gigovit @Bafra @teneke @Igorcemk @Anon @Ireal @Aceso @Генерал @Паланчански @fennel @мкд владе

подигнете го вашиот мобилен нагоре кон небото и фатите во вашето кадро еден облак и поставете го тука, тешко ли е толку да бидете креативни? :pipi:
кој ќе победи овој натпревар, за прв пат во историјата на фотонатпреварите, ќе добие награда лично од мене!!!!


 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Не сте интересни со темите, а ни со фотките:P
Едни исти теми.
Дај сликни некое облаче.
Ќе ургирам да победиш :ROFLMAO: и ти предлагам оригинална тема: Пајачиња по ќошиња:P
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Дај сликни некое облаче.
Ќе ургирам да победиш :ROFLMAO: и ти предлагам оригинална тема: Пајачиња по ќошиња:P
Само поради твоја љубов, ете ветувам, утре сликам облаци(ако има)...
Тух.ме кандиса :love::ljubove:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom