Фото натпревар #197 Споменици ГЛАСАЊЕ

гласам за


  • Вкупно гласачи
    45
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.197
Поени од реакции
9.603
@chef_cook денес баш кога ми е ужасно лошо и плус монтирам регали дома најде да ми откаже љубов...памти па врати!


Отвараме гласање :) се гласа за ДВАЈЦА до НЕДЕЛА на полноќ


1. @chef_cook2. @MK expat
3. @kano
4. @gurman2

5. @Forza Milan!!!
6. @Torchyrus
7. @Skorp

8. @Violetova

9. @Xfire

10. @TrendS

11. @Dee_Jay12. @aletem

13. @Беркут

14. @Zlatikevichius


15. @SuBZerO

16. @bijons

17. @grande-juve

18. @abrako


19. @Емкаа
 
Член од
3 март 2020
Мислења
912
Поени од реакции
1.686
Јас ги одбрав Абрако и Диџеј, иако сите ми се ОК :)
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.080
Поени од реакции
1.647
Гласав за 5.Форца и 12.алетем. За Форца гласав бидејки сум бил таму и прекрасно изгледа пред водата Фреди, обожавам споменеци покрај вода тоа пресуди, се мислев за второ место мегу 3.кано и 12.алетем, но се одлучив за 12, требало барем за тројца да гласаме.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.197
Поени од реакции
9.603
дечки одамна сме немале волку напнат натпревар, 6 души се борат за нова тема!!!!!
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
569
Поени од реакции
849
,,,za torchi oti ima super fotka a za sirenata od Kobenhavn mi budi emotivni spomeni za preubavi momenti na shetalishteto pokraj kejot,,,
Многу е убаво за шетање таму по тој паркот (а и општо низ градот). Тука негде позади имаше и една постара куќа како со готски кров.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom