Фото натпревар #166: Рефлексија -> ГЛАСАЊЕ

добра е фоткава, овој нека дава следна тема


  • Вкупно гласачи
    56
  • Гласањето е завршено на .

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Епа затоа утре ќе јадеш казнени.

Модераторите строго водиме евиденција кој гласа за нас, а кој не. После според тоа одлучуваме кој ќе биде баниран, а кој толериран.
Само не го шири многу муабетов.
Иако незнам, редовно си гласам за @коцка, мислам дека најчесто нејзе и давам глас, ете, ако ме поштедете ќе почнам да гласам и за тебе, тоа што не сум заприметил дека се пријавуваш на натпреварите ќе го корегирам. :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.061
Поени од реакции
13.566
Ама зашо секогаш кога сум во планина немам известувања и после треба страни и страни да читам? Искрено сега, понекогаш и јас мислам дека имам повеќе гласови од заслуженото, ама дека го победив @Acid што е главен фраер тука, сакам диплома!!!
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.001
Поени од реакции
14.819
Еве бидејќи се отвори ,,темава,,јас на пример некогаш не учествувам на натпреваров, ако осетам дека целта на натпреварувачите е фалење кој кај бил


и да....обично гласам за попатриотски тематики на натпреварувачи...т.е. сликани кај нас
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.061
Поени од реакции
13.566
Еве бидејќи се отвори ,,темава,,јас на пример некогаш не учествувам на натпреваров, ако осетам дека целта на натпреварувачите е фалење кој кај бил


и да....обично гласам за попатриотски тематики на натпреварувачи...т.е. сликани кај нас
само што ја изгуби можноста за асистент
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.001
Поени од реакции
14.819
Nikogaš ne učestvuvam ovde za natprevar....interesna mi e temata i tolku

Slikam od hobi.....a ne fotografijata da bidi za falenje kaj sum bil ili za natprevar

Jas taka pravam....sekoj po svoe
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Nikogaš ne učestvuvam ovde za natprevar....interesna mi e temata i tolku

Slikam od hobi.....a ne fotografijata da bidi za falenje kaj sum bil ili za natprevar

Jas taka pravam....sekoj po svoe
Пола од сликите не се авторски, другите се од овде! Излезе дека јас се испофалив! :sramezliv: Една слика ставив во цел форумски стаж и ја утнав работата:pos:
Ама па знаејки ја онаа старата, дека кој сака на сите да им угоди или е луд или кај е да е скоро ќе скрене со умот, ич не му се секирам!
П.С. Сепак две слики се, имам една и со салата, ама и таа е непатриотска!
Автоматски споено мислење:

Како за натпревар во кој нема конкретна вредна награда многу се напнувате :toe:
А тек да имаше! Крвои до колена:pos:
 
Последно уредено:
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.786
Поени од реакции
9.561
Него дај сконцентрирајте се!! На мојот дел од форумот друг ли модератор да победи????

Daj im Kocka na lugjeto, DAJ...neka pobedi nekoj drug I da ne bidat veke placiputki...aman;)

Uste nagrada da se davase, ke se potepaa od raspravi..:lolzz::sakasuste:..ajde sredi gi site neka sedat madro na tvoj del od forumot:гик::свиркам:;)
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Него дај сконцентрирајте се!! На мојот дел од форумот друг ли модератор да победи????
Што да се концентрираме? Пиши дека гласањето, поради технички причини :D се завршува сега и готово!
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.807
Поени од реакции
29.373
,,,tishina bre tamu , ko mali deca vo gradinka ste :icon_mrgr: ,,,ako imashe nagrada ke padne sistemot na forumov,,,ovoa tuka se stori ko rubrika za politika,a kao kobajagi zboruvame za estetika,,,:icon_mrgr::facepalm:
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
,,,tishina bre tamu , ko mali deca vo gradinka ste :icon_mrgr: ,,,ako imashe nagrada ke padne sistemot na forumov,,,ovoa tuka se stori ko rubrika za politika,a kao kobajagi zboruvame za estetika,,,:icon_mrgr::facepalm:
А што очекуваш кога на темата сме јас, ти, Поздрав, Бјонс....Ѓоко у елемент? Уште стев и бендовер фалеа и во ЧДС да ја преместат темата :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.001
Поени од реакции
14.819
А што очекуваш кога на темата сме јас, ти, Поздрав, Бјонс....Ѓоко у елемент? Уште стев и бендовер фалеа и во ЧДС да ја преместат темата :D
Бидејќи сум од ретките со вистинско име на форумов....а и пута 2 со години од повеќето овде, вероватно малку поискрено од Вас пишувам, и со малку повеќе рационалност....

сега во овие моменти ич не ми значи кои и какво место ќе освојам тука...а и ретко ги гледам резултатите, и ретко гласам за двајца...обично гласам за еден(овај пат е исклучок)
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
@коцка има преубава фотографија, полна со мистика како сцена од книгите на Карлос Кастанеда.
@Комита Ултрас , фотографија за списание :)
@Torchyrus , сериозно добра фотографија, мене ми фали оштрина.
@gurman2 , преубава фотографија со целата своја едноставност.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
O @Acid glasal za mene, blagodaram, gazda. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom