Фејсбук акаунти/страници (купувам)

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.908
Поени од реакции
5.063
Што е работава со наградниве игри Лајкни ја страната, сподели го постот и пиши во коментар... Гледам честа појава е тоа кај нас. Дали тоа е за да соберат повеќе луѓе на страната и да можат после да си дигнат цена за продажба ?

Глупо ми е ова со продажбава на страниве на Фејсбук. Повеќето што ќе ја купат страна ќе ја преименуваат во нешто друго ќе ја ресетира од ново со нови постови, слики и се друго и после пола луѓе ќе побегнат бидејќи нема да ги интересира тоа што се објавува на страната.


 
Член од
16 јануари 2014
Мислења
2.341
Поени од реакции
1.619
Што е работава со наградниве игри Лајкни ја страната, сподели го постот и пиши во коментар... Гледам честа појава е тоа кај нас. Дали тоа е за да соберат повеќе луѓе на страната и да можат после да си дигнат цена за продажба ?

Глупо ми е ова со продажбава на страниве на Фејсбук. Повеќето што ќе ја купат страна ќе ја преименуваат во нешто друго ќе ја ресетира од ново со нови постови, слики и се друго и после пола луѓе ќе побегнат бидејќи нема да ги интересира тоа што се објавува на страната.
Точно така, за да се соберат повеќе луѓе на страната.

Продажбата е булшит, тој што ќе ја купи веднаш ќе му ја блокира фејк букот :D
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.364
Поени од реакции
193
Купувам политички фан пејџ со американски фанови. Понудете
 
Член од
27 август 2016
Мислења
31
Поени од реакции
9
Ми требаат ФБ акаунти, мора:
1. Да се постари од 6 месеци.
2. Се со МК имиња и презимиња (немора да се вистински).
3. Да има слика и барем неколку пријатели.
4. Да биле направени и користени во МК.

По 250 ден од акаунт. Исплаќам само преку трансакциска.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.987
Поени од реакции
35.400
Што ќар ќе имам јас од тие 250 денари? :D
 

Мацо_Д()

Бизнисмен
Член од
23 ноември 2015
Мислења
278
Поени од реакции
70
А да ги прашаш твоите најблиски, можеби ќе ти подарат некој.


Се мислам дали да го пријавам ова... во УЈП.:icon_lol:
 
Член од
27 август 2016
Мислења
31
Поени од реакции
9
А да ги прашаш твоите најблиски, можеби ќе ти подарат некој.


Се мислам дали да го пријавам ова... во УЈП.:icon_lol:
Знаеш за што служи УЈП?

Што ќар ќе имам јас од тие 250 денари? :D
2 акаунти - 500 ден. Скоро сите имаат вишок акаунти, една дневница не е малце за скоро ич работа.
 
Член од
4 јуни 2016
Мислења
218
Поени од реакции
162
Купувам Фејсбук страни со активни Инстант Артиклс реклами.
 
Член од
4 јули 2014
Мислења
276
Поени од реакции
69
Zdravo na site, bi sakal da zamalom nekoj da me upati za slednovo:

Sto e fintatata so toa sto nekoi clenovi baraat da e akauntot star min 6, min 1 g, min 3 god?

Dali ima nekoj funkcionalen nacin da se zaraboti odnonsno da se monetiziraat usa ili mk stranite ili akauntite?

Koi temi/sodrzini/nameni se najprofitabilni za fb usa ili mk akaunt/page

Po koja cena se prodavaat mk akaunti od minimum do maksimum
Po koja cena se prodavaat usa akaunti od minimum do maksimum
Kako se rangira vrednosta?

Po koja cena se kupuvaat mk akaunti od min do maksimum ?
Po koja cena se kupuvaat usa akaunti od min do maksimum?

Fala na sekoj odgovor
 
Член од
4 јули 2014
Мислења
276
Поени од реакции
69
Decki dokolku nekoi od vas sto vodite uspesno online biznis so fb ili insta ima potreba da prima pari na paypal ili vadi slobodno obratete mi se u inbox. Fala.
 
Член од
4 јули 2014
Мислења
276
Поени од реакции
69
Decki facebook top Macedonia fan page so link po poruki i cena ako prodava nekoj.

Isto taka ako kupuva nekoj imam dva instagram eden top brazil drug top usa. Info inbox.
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.348
Поени од реакции
687
Купувам македонски ФБ фан страни и ФБ групи.
Пишете во ПП
 
На врв Bottom