Фан клуб: Струмица

V

Viktoranius

Гостин
Slusajte vamu da vi kazam i ti so si moderator magnus ili kako si voa e za tebe odi vidi go voa i polse prasaj me zosto ostavam telefonski bropj aj neka mi se jave ete mu sansa da me betonira ili kako kaza tamu ete mu sana neka kaze kade saka da se najdime i neka me betonira ako sakate prijatelstvo treba da se iskaze na ubav nacin nogu jasno deka ce ima malce navredi razlicni navivacki grupi sme ama via a preteruvate rabiotata i posle da ne vikate zsoto vregate zsoto vaka zosto naka i kazite mu na tia da si gi nbaprave zabite mu smrde zdivot preku ekran de samo odi vidi go klipot i imam eden predlog za vas ako ste zaintersirani kazite slobodno pozz

И што сега што ќе му направиш ?
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Vaka kako prvo da vi se pretstavam da ne mislite deka se krijam nesto jas sum Borce Gorgiev od Kavadarci i sum clen na navivackata grupa LOZARI i sakam da vi kazam deka ocajna grupa kaa vas ne sum visol nikogas vo zivoto kako prvo nemate nitu edna pesna vasa a najkrivo od se mi e so prepisuvate od nas (cukanjeto na tapanite ) aj priznajte pred cela makedonija deka e od nas toa a ? isto taka sakam da mu kazam na toj bez zabi sdo bese so se snimal na you tube so izjavuyva deka ce ne cimentiral nas LOZARITE kaa ce sme dojdele u strumica eve mu go mojot mobilen 076-518-032 AKO IMAS NEKOJ PROBLEM NEKA MI SE JAVE KAJ DA SE NAJDIME POZZ DO NEGO I NEKA ODE POSKORO NA ZABNMO OTI LOSO E POSLE POZ
Се гледе дека ти е 1 година да гледаш кошерка :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: Ако ако ... крадеме ние од вас ...
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Дај бе некој нема ли да каже резултат?
 
V

Viktoranius

Гостин
52 - 37 за Работнички полувреме е.

Играме со Цветков, Караманолев, Заев, Крстевски, и Бошнјак.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
епа добро ни иде ... чим малку губиме со Заев , Цветков и Караманлев супер е ...
 
Член од
16 март 2008
Мислења
45
Поени од реакции
0
the best. kakov fersped kakov feni sampionot nema da se smeni
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
По се изгледа сме изгубиле ...
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Еј абе дај кажејте резултат тука само ќе чекам и ќе се нервирам дај кажејте колку сме изгубиле или сме тепале !!!
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе што нема да не тепат кога се П...ри !!! Не играат спортски али ако ќе им се врати еее ... Ќе терат да се одложе нешто ама Кур* ќе не боле на нас ... Само така можат да тепат ... ПЕДЕР* сте Работнички вие и вашиот поранешен СКОПСКИ ПЕДЕ* Јорданчп Давитков ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom