Фан клуб: Струмица

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Aбе минатата утакмица од нервоза ја сокршив целата клупа... Море да пише оди си Скопски педер а шо мајмун не е од Прилеп да го ебам ...
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
jas kako sto razbrav vcera zavcera imale sosotanok uprava na strumica da go trgnat majmunceto ama nekoj od vasite sponzori mnogu pritiska da ostane, a valjda znaete koj go donese i jasno vi e koj pritiska
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Aбе минатата утакмица од нервоза ја сокршив целата клупа... Море да пише оди си Скопски педер а шо мајмун не е од Прилеп да го ебам ...
И ке си отиде Грне хехехех, а не дека ке остане догодина и ако не напишете
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
neka izumrat vo kfm site da im ebam majkata vo pickata
Drugar vo kfm ne se krivi nisto ednostavno takvi se pravilata natprevarot mozese da se odlozi samo ako saka Fersped a bidejci na Fersped mu odgovara ovoj tek na nastanite nekat da go odlozot natprevarot i toa e toa :smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
ке им се врати на скопските педери,немаат никакво разбирање значи скопско педерче сее скопско!!:nenene:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
И ке си отиде Грне хехехех, а не дека ке остане догодина и ако не напишете
:pos2::pos2::pos2::pos2: Кој ве лаже??? Дедому е тука газда на клубот а он ќе си оди :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
abe osti gi be..neka mislat so sakat
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
:pos2::pos2::pos2::pos2: Кој ве лаже??? Дедому е тука газда на клубот а он ќе си оди :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Охохохо, ако сака и татко му нека е газда, Грне има кажано на неговиет блиски луѓе дека сака да биде со детето и дека сака детето да му расте во Скопје, што би значело тоа? А, демонче?
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Охохохо, ако сака и татко му нека е газда, Грне има кажано на неговиет блиски луѓе дека сака да биде со детето и дека сака детето да му расте во Скопје, што би значело тоа? А, демонче?
На кладба од 10000 евра???? Сакаш ли ... Ќе оде он да живее во тоа село ... Имајќи у струмица у Палата да живее тука ќе иде у тоа село таму ...... Можеби таму ќе живее ама у струмица ќе ИГРА ...
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Бев на утакмицата, еве сеа стигам дома и морав да пишам. Леле шо се дешаваше у градски парк. Фершпед имаше најдобра пратија досега или Струмица најлошата. Пуповиќ беше апсолутна нула, го изгуби секој дуел, Грне имаше 7 промашени за три у второ полувреме а па другите беа за никаде. Само добро е шо Докузовски се смилува и ги пушти Диме, Брцко и Мацка сите се 89 и 88 па од 45 на крајот дојди 33 разлика..... Само не ми е јасно како мозе Пуповиќ да се изнервира и да се расправа со ретардирани деца или пак Грне.. Ако сум фан на Фени, за интерес на кошарката мора да го избркате Давитков, а ако мозе и некоја петиција за да се избрка од дрзавата и да му се одземе дрзавјанство!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
На кладба од 10000 евра???? Сакаш ли ... Ќе оде он да живее во тоа село ... Имајќи у струмица у Палата да живее тука ќе иде у тоа село таму ...... Можеби таму ќе живее ама у струмица ќе ИГРА ...
a u 1000000 sakas ??????
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
:pos2::pos2::pos2::pos2: Кој ве лаже??? Дедому е тука газда на клубот а он ќе си оди :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
To4no e toa za Grne deka planira letoto da zamine vo drug klub , a isto taka i Bogoev licno mi ima kazeno na mene deka slednava sezona najverojatno ke si zamine i toj, imal vo plan da odi nadvor da igra nekade.Taka da 99,9% Bogoev i Grne slednata sezona nema da igraat za Strumica.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
To4no e toa za Grne deka planira letoto da zamine vo drug klub , a isto taka i Bogoev licno mi ima kazeno na mene deka slednava sezona najverojatno ke si zamine i toj, imal vo plan da odi nadvor da igra nekade.Taka da 99,9% Bogoev i Grne slednata sezona nema da igraat za Strumica.
za bogoev neznam ama za grne znam 100% posto on sakase uste od lani da si ide , ama ostana posto dogovorot mu bil ako strumica zeme titula da igra uste edna godina. i mene licno mi kaza ne ocekuvav da zeme strumica sampionska koga go potpisuvav dogovorot i zaradi toa i se sloziv da potpisam takov dogovor i sega ke moram uste edna da igram za niv
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ke vidime na kraj na sezonata!
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
daj boze da ne si odat bogoev e najdobriot bek vo makedonija a za grneto ovaa sezona ne pokazuva nogo za razlika od minatata (mos so bese povreden ) see ke se vidi vo finaleto (ako stigname) DAVITKOV MORA DA SI ODEEEEEEE DAJ DA DOJDE POVTORNO VLAEKIDIS
 

Kajgana Shop

На врв Bottom