Фан клуб: Струмица

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
eeee a neli mu pomina kaznata na STRATOS a daj boze da dojdat nekoi od ovie dvajca a najmnogu sakam da dojde VLAEKIDIS poz..
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Da ne zboruvame bez veza sega moze samo da pogoduvame za sto moze da se raboti se nadevam Marcus ke ni kaze vo skoro vreme za sto se raboti ako e veke za kazuvanje :) :):):)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Маркусе маркусе .... ти се молиме кажи ни!
:mist:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
Стрпете се малку, мислите дека и ние кои знаеме во што е работата, лесно ни е да не споделиме?
Сепак се работи за навистина доверливи информации кои НЕ СМЕАТ да излезат засега во јавност.
А, се разбира, оние кои го читаат (и учествуваат) на форумот, ќе дознаат први.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Опаа.. а за колко време отприлика ке биде?
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
од тебе поголем сељак ако има незнам ...
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
1
igraj feni ti zanas pobedi peam na cel glas igraj ti za nas i ce pieme i ce peeme samo strumica da ja ebime.:pos2::pos2:
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
1
so seta dusa ti zaigraj tvojata pobeda e nasa molitva igraj i ne prestanuvaj alea lea alea lea oo alea lea oo napred feni leao igraj feni lea o,alea lea a lea lea oo alea leaa oo so sekoj tvoj pogodok,srcevo bie posilno,alea lea alea lea oo alea lea ooofeni ti si sampion:pos2::pos2::pos2::pos2:

EVE VI PESNA BE AJDU CI A NE KAKO VAS NEMATE PESNI SAMO KRADETE A SEGA NIE IMAME USTE DVE NOVI CE GI SLUSNITE VO KEC U KEC CAO
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
1
AJDE BE AJDUCI CAREVI KADE VI SE PESNITE STO VE NEMA A NE SAMO STRUMICA STRUMICA SE BARA PESNA :pos2::pos2::pos2::pos2:TOA GO ZNAE SEKOJ I MALITE DECA AMA I VIE STE MALI PA ZATOA E TAKA OK.poz DO VAS I UTRE NE ZABORAVAJTE DA STANITE TREBE DA ODITE VO FOLIITE :pos2::pos2::pos2:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Ке ги чуеш и ти нашите песни не се секирај ... само не ми е јасно како ке се соберете за во кец у кец хахах 30 души сте а треба 50 за во емисија ... иначе брату јас веке факултетски живот живеам а изгледа и неписмен си или корав па не гледаш дека под аватарот пишува и години , изгледа ти си тој што е 16 што пишуваш 100 постови еден под еден и сите безврска. Инаку ако си ме видел некни бев воџа качен на железото , гол бев со шал и наочари , ако си ме запамтил слободно дојди па ке ги одмериме силите . и ке видиме кој има 16 години .. А за песната сигурен сум дека само ти ја знаеш и сега си ја измислил во моментот за да покажиш и да се направиш нешто што не си хаха ... РАСТЕТЕ ДЕЦА имате многу за работа дур да не стигнете нас , да не кажам па за другите ...
 
V

Viktoranius

Гостин
Ке ги чуеш и ти нашите песни не се секирај ... само не ми е јасно како ке се соберете за во кец у кец хахах 30 души сте а треба 50 за во емисија ... иначе брату јас веке факултетски живот живеам а изгледа и неписмен си или корав па не гледаш дека под аватарот пишува и години , изгледа ти си тој што е 16 што пишуваш 100 постови еден под еден и сите безврска. Инаку ако си ме видел некни бев воџа качен на железото , гол бев со шал и наочари , ако си ме запамтил слободно дојди па ке ги одмериме силите . и ке видиме кој има 16 години .. А за песната сигурен сум дека само ти ја знаеш и сега си ја измислил во моментот за да покажиш и да се направиш нешто што не си хаха ... РАСТЕТЕ ДЕЦА имате многу за работа дур да не стигнете нас , да не кажам па за другите ...
Има време бе, не ги разочарувај уште сега. Како и да е можеби некој ден ќе бидат како нас.
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Абе незнам ни јас шо се замарам со нив , ко тие не постојат за нас , немат транспарент , не се достојни за одговор да им се даде хаха ... КОЈ СЕ ТИЕ ЛОЗАРИ ? ФАСТ ФУД .. Слушам нова сендвичара ке отварате а ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom