Фан клуб: Струмица

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Pa mu rekov na fenomen da se sobereme 5 dusi od forumov od aerodrom da ideme u str da igrame basket zaso nema vise kosarka tamu ali on mi rece majkami sestrami i bratucetkami ali gi prasav brat i mi rekoa deka nemale kar so niv ke igraat so klasa bolji od niv SOKOLI!!!:D:D:D:D:D
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
hahahah Abe lud ja bev seriozen zimi sestrami i majkami so ke igraat so sokoli:D
Абе кој рекол за тебе нека играат со Соколи и ние ќе играме и вие....
Ама поетата ми беше да не се пише Српски на форумов знам некој напиша и јас тоа го реплицирав :)
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Da ali koa rekov deka od site str fanovi na forumov si najpametin go mislev toa:D
P.S. NEMOJ DA POMISLIS TI SE PUSTAM POJSE GI SAKAM STRUMICANKITE:D
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
I ti im rece,i oni ti rekoa bla,bla.So so te hranat doma be.Ne ,ne e do hranata,na vas USJE vi e blisku ,oni ve trujat,kako so kazah od porano,do vozduho e u Aerodrom so takvi moroni uspevat tamu(abe sekoj vtor).A i nie ebati ksmeto,najakite moroni na nasio forum,kako virusi se ,glej kak sarat..malku fan klub Strumica,malku Feni,malku Rabotnicki,aj pa Strumica.VIRUSI
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
I ti im rece,i oni ti rekoa bla,bla.So so te hranat doma be.Ne ,ne e do hranata,na vas USJE vi e blisku ,oni ve trujat,kako so kazah od porano,do vozduho e u Aerodrom so takvi moroni uspevat tamu(abe sekoj vtor).A i nie ebati ksmeto,najakite moroni na nasio forum,kako virusi se ,glej kak sarat..malku fan klub Strumica,malku Feni,malku Rabotnicki,aj pa Strumica.VIRUSI
:uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo:
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Ne me prekrstuvaj,ne si grcki vladika.Aj me napolnivte so negativna energija,stvarno ste virusi FA.Vi nema spas.Aj pred zgrada peejte pesni za MZT da vi olesne,ta samo za peenje ve biva,za kosarka jok.Na Cvetnici da se prijavete poveke uspeh ke imate od MZT
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Abe glup pa ne li gleas sea na sitel MTV AWARDS,,,sea imavme nastap ja zoki aerodrom marko i fa i fala im mn na lozari za tapanot:smir::smir::smir::smir::smir:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Abe glup pa ne li gleas sea na sitel MTV AWARDS,,,sea imavme nastap ja zoki aerodrom marko i fa i fala im mn na lozari za tapanot:smir::smir::smir::smir::smir:
Да се разбериме друг пат стаповите од тапаните да ни ги враќате....може вие си вршите некои сексуални потреби со нив ама не бива тоа така:nenene:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom