Фан клуб: Струмица

Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Ej nema prevoz se plasat ke ja digneme atmosferata ke gi bodrime nasite na naj jako nivo sto moze i Amir pederceto se plasi ama i do negde dobro e oti Lozari ke ni zemat use nekoja pesna ne mi treba vakva titula so pari zemajte si ja vasa e od poodamna
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
една новост шо мош и не е толку битна ама не можех да издржам да не напишам оти пријател на Тимбата од Кавадарци му се јавил и му кажал да не шетат низ кафичите оти опасно било

за казните од по 500 евра или околу 700 долари за ЛАТОВИЧ и ПАНАЈОТ можам да кажам оти се испосерале од федерацијата, па у НБА се казнуват за коментирање на судењето ама симболично и најчесто до 5000 долари а клубовите се со стотици милиони долари буџет

а за сите шо кажуваа оти амир бил господин нема врска оти некни се покажа како голем гомнар правејќи фаци накај публиката, уствари он и не е бил ништо повеќе отколку чувар у фени у периодот од купувањето на фабриката до нејзиното рестартирање
Sakas da kazis da ne setaat vo Kavadarci po kaficite?Zos da bi bilo opasno?Ne razbiram mnogu.Aj ako sakas kazi podetalno oti me interesira mnogu...:smir::smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ej nema prevoz se plasat ke ja digneme atmosferata ke gi bodrime nasite na naj jako nivo sto moze i Amir pederceto se plasi ama i do negde dobro e oti Lozari ke ni zemat use nekoja pesna ne mi treba vakva titula so pari zemajte si ja vasa e od poodamna

NE POCNAT NATPREVAROT POCNAA PLACKITE...XEXE
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
а бе од дека да знам подетално пред малку бех со Тимбата и он ми кажа за мабето со неговиот пријател од Кавадарци
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе мене ако не ме бива за камерман кој др :smir: Многу се викаше затоа грче ... еееее Оти бе колку коли ќе одат од прилика ќе има ли 50 души ? Ние ако одаме ќе сме 4 :smir:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
една новост шо мош и не е толку битна ама не можех да издржам да не напишам оти пријател на Тимбата од Кавадарци му се јавил и му кажал да не шетат низ кафичите оти опасно било

за казните од по 500 евра или околу 700 долари за ЛАТОВИЧ и ПАНАЈОТ можам да кажам оти се испосерале од федерацијата, па у НБА се казнуват за коментирање на судењето ама симболично и најчесто до 5000 долари а клубовите се со стотици милиони долари буџет

а за сите шо кажуваа оти амир бил господин нема врска оти некни се покажа како голем гомнар правејќи фаци накај публиката, уствари он и не е бил ништо повеќе отколку чувар у фени у периодот од купувањето на фабриката до нејзиното рестартирање
ne siri deziformacii, koj so ti kazal na se da mu veruvas
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Abe koj place pa smesni se i kazni i se ne znam zaso ne se otkazaaame use na sredina na sezonata pa ne mi treba takva kosarka pa smesno e podobri ste samo na poslednata u kavadarci ne pobediiite so 9 kosa !!!!! A ostanatite vo finaleto na kupot so srekja i cekori i nosena i se, najprvata vo kavadarci so prekovic na krajot so 3 u Strumica vo prodolzenie e deka ste be pojaki mi kazi i na seto toa ke se dodade KFM i jasno e
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дечки,мој совет-одите со приватни таксиња. Автобус ако оде ќе го сопрат одма и ќе го вратат. Некња кога бевме за Струмица не застануат 4 коли полиција одма после Неготино и ни викат дали сме играчите или навивачите(јас бев со играчите)и пред Струмица 3-4км секогаш не чека полиција
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Епа нај нормално дека ќе чека полиција ... Иначе без полиција незнам дали и ќе излезете :D Ако има повеќе од 10 коли и ние одаме :smir:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Nema da ve ceka nikakva policija oti nema organizirano navivaci a na privatna rezija odete si bez problem nemate maki
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Еј ќе има ли слободна трибина за нашите навивачи ? Ако нема поарно да не одаме шо ќе треба само да седам и да ќутам а јас тоа нема шанси да го правам пошто поарно ќотек него ли да ќутам таму и да се нервирам :smir:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Abe jak kak sedeh so obicnata publika minatata utakmica i ka davaame kos si vikaaah normalno nikoj nisto ne mi kaza site me gledaaa ama nisto
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Abe jak kak sedeh so obicnata publika minatata utakmica i ka davaame kos si vikaaah normalno nikoj nisto ne mi kaza site me gledaaa ama nisto
Саа и ти.. после тва шо се деси у Струмица да навиваме за Струмица у Кавадарци така ли ќе не остават.. ај саа наште играчи да ги маат со шишина и наредната утакмица да идат навивачи у Струмица да навиват за Фени нии така ли ќе ги оставеме? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom