Фан клуб: Струмица

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Да му ебам мајмунот да му ебам.Незнае да се понаша нормално.МАЈМУН.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Добро,е победивме...Само јас знам како ми беше.:nesvest:Добра,игра не можам да кажам дека игравме слабо,но мора да играме 2 полувремињна.не 1...СЕПАК ПОБЕДА СИ Е ПОВЕДА....Ајмо Струмица,следејчи е Пелистер:smir:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.459
Поени од реакции
426
Ај ако има некој некоо информација за Тимбата и за Латовиќ нека пише...
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Срамота...
Ај да не барам виновници, ама од готово вересија...лошо...
Се извлековме за влакно.
Одиме на Пелистер!
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
е па за малку ќе се повтореше ама таа струмичката утакмица


не ме бива за прогнози ама добро е и 3 врше работа
Не,е важно колку,ПОБЕДА СИ Е ПОБЕДА.Сега утре само да го победиме,Пелистер и купот е наш..А утре Фени губи од Работнички,мое мислењне.:toe:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.459
Поени од реакции
426
Ако не игра Богоев ќе биде тешко.... Да играше денеска 2 полувреме ќе победивме на помирен и посигурен начин...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ако не игра Богоев ќе биде тешко.... Да играше денеска 2 полувреме ќе победивме на помирен и посигурен начин...
Аха,се согласувам Тимбата почна изворендо,само овој голата глава мочана НЕДЕЛКОВСКИ го повреди.:nesvest: :nesvest:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Не,е важно колку,ПОБЕДА СИ Е ПОБЕДА.Сега утре само да го победиме,Пелистер и купот е наш..А утре Фени губи од Работнички,мое мислењне.:toe:
Да да според твоите прогнози денеска струмица требаше да тепа 20-30 разлика, па ќе те молан не прогнозирај и за Фени-работнички зошто не ти одат ногу виа прогнозите...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Да да според твоите прогнози денеска струмица требаше да тепа 20-30 разлика, па ќе те молан не прогнозирај и за Фени-работнички зошто не ти одат ногу виа прогнозите...
Ах,брате...Па Струмица,да останеше Богоев,ке победа и 40...Незнам дали не ми одат,ама знам дека реков Струмица ке победи 5-6 утакмици по ред и ви ги набројав и така излезе..:smir: А,тоа е мое мислењне не прогноза,јас така мислам дека Фени,нема појма од кошарка игра на сила со тројки од 50 метра,и мислам дека утре со добро подготвена тактика,од Марин ке победи Работнички,МОЕ МИСЛЕЊНЕ !:helou:
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.459
Поени од реакции
426
Абе ај се некој такви охридски камикази... Па и тај тренеро на крајта ѕипна нешто там на Тасовски. Наместо да се радува шо не изгубии 30 разлика он јаде трици... И тии од кавадарци против нас навиват, очигледно имат некој комплекс од шампионо
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ај нека ни е со среќа Победата, Фала богу, и утре повеќе среќа со Пелистер, игравме само прво полувреме, второ си мислиш немавме сили. Искрено денеска победата беше доведена во прашање само заради Јоцо. Ме интересира шо се случи со Тимбата?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ај нека ни е со среќа Победата, Фала богу, и утре повеќе среќа со Пелистер, игравме само прво полувреме, второ си мислиш немавме сили. Искрено денеска победата беше доведена во прашање само заради Јоцо. Ме интересира шо се случи со Тимбата?
Абе,оваа голата глава мочана го повреди,го удри некако со коленото.:toe:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ах,брате...Па Струмица,да останеше Богоев,ке победа и 40...Незнам дали не ми одат,ама знам дека реков Струмица ке победи 5-6 утакмици по ред и ви ги набројав и така излезе..:smir: А,тоа е мое мислењне не прогноза,јас така мислам дека Фени,нема појма од кошарка игра на сила со тројки од 50 метра,и мислам дека утре со добро подготвена тактика,од Марин ке победи Работнички,МОЕ МИСЛЕЊНЕ !:helou:
Кај бе ти виде вчера да се даде тројка подалеку од 7,5 метри? Оно немаше ни многу тројки освен чемата кој реализира 4/4 другото се беше од рекетот. Иначе почекај до утре за да видеш како ке падне работнички, не прогнозирам јас дека ке тепаме со 20-30 разлика и на крај да се посрамотам како вас. Сепак уште еднаш честито за победата, вчера нас ни се смеете зошто сме го тепале Мзт со 10, а сеа ви амак со 3 туку ај ја не ви се смеам...страмота е тоа за мене.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom