Фан клуб: Струмица

V

Viktoranius

Гостин
Еве на А1 теам на линкот функционира.

Иначе јас очекував цела да е испокршена, ама и тоа вреди што сте го направиле.:helou:
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
FORD MONDEO :pos2:
E ne znam jas nikoj od ovie so se od upravata na klubot ili od igracite da ima FORD MONDEO .... mora da e nekoja KOLATERALNA STETA ... mozebi nekoj covek so otisol da si vidi rodninite u SK i ete sega mu e nakitena kolata kako za na svadba...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
FORD MONDEO :pos2:
E ne znam jas nikoj od ovie so se od upravata na klubot ili od igracite da ima FORD MONDEO .... mora da e nekoja KOLATERALNA STETA ... mozebi nekoj covek so otisol da si vidi rodninite u SK i ete sega mu e nakitena kolata kako za na svadba...
а што не мислиш нас, идиоти, да кршиме коли ако дошле од друг град? Ако не заслужил, ни Мајмунот немаше да има ишкртана кола, ама се фаќаше за полов орган, ни покажа к*р на трибина и ова е нормално реакцијата на изреволтиран навивач. Нас не победуваа многу поголеми и попасни играчи и тренери и секогаш за нив сме имале респект, затоашто и тие имале респект кон публиката. Кога ке почне да провоцира, тогаш си го навртува гневот. Колку и да мислите поинаку, ние не сме вандали, ние сме само страсни навивачи
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
а што не мислиш нас, идиоти, да кршиме коли ако дошле од друг град? Ако не заслужил, ни Мајмунот немаше да има ишкртана кола, ама се фаќаше за полов орган, ни покажа к*р на трибина и ова е нормално реакцијата на изреволтиран навивач. Нас не победуваа многу поголеми и попасни играчи и тренери и секогаш за нив сме имале респект, затоашто и тие имале респект кон публиката. Кога ке почне да провоцира, тогаш си го навртува гневот. Колку и да мислите поинаку, ние не сме вандали, ние сме само страсни навивачи
Баш ми текнува на натпреварот кога Србиновски играше во Тоа Сум Јас и се сврти и кур покажа:pipi:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Edna trojka pogodi Feni cel natprevar, katastrofa, Donald Kol pogodi dve slobodni frlanja na 0.00 sekundi do krajot i taka pobedivme
 

Kajgana Shop

На врв Bottom