Фан клуб: Роџер Федерер

Дискусија во форумот 'Тенис' започната од Clubber, 1 април 2007.

 1. Cannon

  Cannon Doctor

  Член од:
  22 март 2009
  Мислења:
  4.302
  Допаѓања:
  5.023
  Нека е честита 90 титула.


  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
  На Psyside и Клипче им се допаѓа ова.
 2. Psyside

  Psyside Nocturnal

  Член од:
  30 јануари 2009
  Мислења:
  15.975
  Допаѓања:
  14.662


  :lolzz::zver:
   
  На Клипче му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Cannon

  Cannon Doctor

  Член од:
  22 март 2009
  Мислења:
  4.302
  Допаѓања:
  5.023
  #19 tastes great #wimbledon

  Способноста можеби ќе те одведе на врвот, ама само карактерот може таму да те задржи (Џон Вуден)


  Честито маестро.

  [​IMG]

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
  На Mikja, Ilumious, Zarniwoop и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. kirca54

  kirca54

  Член од:
  17 јули 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  3
  Момци ја како нов член, честито нова титула на најголемиот, се надевам не и последна :)
   
  На Aleksandar91, Ilumious и Psyside им се допаѓа ова.
 5. The King of Clay

  The King of Clay Модератор

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.492
  Допаѓања:
  2.787
  Не му прај малери. :)
   
 6. Psyside

  Psyside Nocturnal

  Член од:
  30 јануари 2009
  Мислења:
  15.975
  Допаѓања:
  14.662
  [​IMG]

  Нема гајле, секако Федерер е гзлар.
   
  На Клипче и Ilumious им се допаѓа ова.
 7. The King of Clay

  The King of Clay Модератор

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.492
  Допаѓања:
  2.787
  :pos:
   
 8. Psyside

  Psyside Nocturnal

  Член од:
  30 јануари 2009
  Мислења:
  15.975
  Допаѓања:
  14.662


  ezgif-4-43b2bf7872.gif
   
  На Zarniwoop и Ilumious им се допаѓа ова.
 9. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  23.391
  Допаѓања:
  45.670
  Да му ебам матер за мечот со Сепи, ме искина на спортска. :D Него, веројатно најдобриот смечер на сите времиња, не знам од постариве кој како бил, мислам дека Сампрас исто имал прејак смеч, ама Роџер дефинитивно скоро и не промашува смеч упм.
   
  На Zarniwoop, Ilumious и Psyside им се допаѓа ова.
 10. Psyside

  Psyside Nocturnal

  Член од:
  30 јануари 2009
  Мислења:
  15.975
  Допаѓања:
  14.662


  Аууууу....:гик::popce:
   
  На garthok и SanIker им се допаѓа ова.
 11. Zarniwoop

  Zarniwoop

  Член од:
  2 септември 2010
  Мислења:
  5.748
  Допаѓања:
  5.820
  Ова се е на среќа.
   
  На Psyside и KikoMontana им се допаѓа ова.
 12. KikoMontana

  KikoMontana

  Член од:
  26 јануари 2007
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  502
  И против пацери :D weak era!!!
   
  На Zarniwoop и Psyside им се допаѓа ова.
 13. Psyside

  Psyside Nocturnal

  Член од:
  30 јануари 2009
  Мислења:
  15.975
  Допаѓања:
  14.662
  Кога веќе спомна среќа да се надоврзам...

   
 14. The King of Clay

  The King of Clay Модератор

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.492
  Допаѓања:
  2.787

  Поенот на 0:52 :) Лесно е кога знаеш како:)
   

Сподели преку: