Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Kе се држиме мислам и денес.
Шала на страна ке победиме и Игуаин гол ке дае :)
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Чист црвен,ЧИСТ!
--- надополнето: Sep 24, 2011 6:10 PM ---
Добро бе овој знае ли нешто друго освен да ја зарога у пичку матер
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ајде бе овој Мурињо што експериментира фрлај го Озил сега од 29 мин а ми стартува со трупон.
--- надополнето: Sep 24, 2011 6:31 PM ---
Сега со еден деструктивец ако не не отворат.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.418
Поени од реакции
13.780
Нека умрат сите до еден почнуваќи од Роналдо завршувајки до Мурињо племето да и го ебам!!!!!!!!
Кец у кец, двојна победа, со хендикеп, што ја пиша ?
--- надополнето: Sep 24, 2011 6:39 PM ---
Дај Роналдо нека одјеби веќе со слободниве. Ем гледа дека не оди ем упорно форсира. Или нека проигра нешто да не губат без веза топки или нека му даде на некој друг да шутира. Има одлични шутери во тимот само што поради него не може да се докажат.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ни срам ни ништо милиони зимат домашна публика немат победа играт со аутсајдер гомното што дадоа 100 милиона за него незнае гол да даде против аутсајдери ејјјј не ми се верува какви идиоти играт за најтрофејниот клуб во светот...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom