Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Имаат ли душа овие бе? Нејќеме ли и ние да си легнеме рано како сите деца? :(
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ќути, среќа имам пролетен распуст па можем да си дозволим да останем покасно. Ми се спие ми се плаче ама ајде, чекам 3 саата, ќе почекам уште пола :)
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83
уште колку треба да чекаме? ми кочи цело време пошо ми е преминат лимитот, слика имам поретко ама звук редовно... како и да е, ќе дочекам до крај да ги видам...
пс што значеше она gracias aficion?
ппс ете збор два и од Ел Президенте :)
пппс тајтлов ми ЅВОНИ :icon_lol:

--- надополнето ---

ПРИСТИГНАА !!!
Singin in the rain на Plaza de Cibeles !!!

--- надополнето ---

Автобусот го прегази трофејот :/
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83
Мурињо вика смирен бил, имало уште титули за освојување
:zver:
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Рамос го ставаше пехарот на глава и му падна под автобусот си еба мајката. Aбе и они не се за ништо да им даваш бе!!! :)
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83
Рамос го ставаше пехарот на глава и му падна под автобусот си еба мајката. Aбе и они не се за ништо да им даваш бе!!! :)
на што ли ќе личи сега се прашувам? :icon_lol:

--- надополнето ---

Ај бе уште еднаш да прашам, што значеше она Gracias Aficion ?
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
VAMOOOOOOOOOOS REAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Што им се случи на Барса дали знае некој??? Нееееееееееееееееееееееее. Каква утакмица беше овааа:vozbud: Ова се идните шампиони во ЛШ. ВЕРУВАМ ВО ОВИЕ ИГРАЧИ ДЕКА ЌЕ ПОМИНАТ СО БАРСА И ЌЕ ИГРААТ ГОЛЕМО ФИНАЛЕ КОЕ СЕ НАДЕВАМ, А И ВЕРУВАМ ДЕКА ЌЕ ГО ОСВОЈАТ.
Колку се промени темпото од прво во второ, истрчаа во прво полувреме повеќе одколку цела сезона. Насекаде беа играчите покриваа се отвараа, стварно фантастично од Real Madrid Company, посебно до Мурињо.

HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!

П.С. Ако може некој да најде клипче од кога заврпши натпреварот па до крајот на славењето. Благодарим:)


--- надополнето ---

REAL MADRID BREAK BARCA HEART
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom