Фан клуб: Работнички

Член од
17 септември 2011
Мислења
2
Поени од реакции
4
гравитов се наога во капистец ова е прв гравит на др марин докузовски цпб единствени :)

--- надополнето: Sep 17, 2011 11:19 AM ---
се близи и денот на забавата :)
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
767
Иако сум фан на МЗТ, Марин си заслужи вакво нешто. Класа си е човекот.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.817
Поени од реакции
72.162
Добро бе кого праќате да ви ги пишува тие најавите за 24.09 и слично???
Нели гледаат дека на пола од напишаното пишува РАБОТНNЧКN:tapp:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.817
Поени од реакции
72.162
На што пишува РАБОТНNЧКN? :)
По ѕидовиве низ Центар, во најавите за спектаклот што се очекувал :)
Ме мрзеше да сликам, ете пример кај автобуската на градска :)
 

• Tαммι •

Гостин
Ахахахахахахаххааххахахахаххааааааахахахахаххахааахахахахахахахахахахахах леле леле хахахахаахахаааааааааааааа не сум видела жими се најмило.... изгледа копиљи пишувале тоа хахахах
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.919
Поени од реакции
924
гравитов се наога во капистец ова е прв гравит на др марин докузовски цпб единствени :)

--- надополнето: Sep 17, 2011 11:19 AM ---
се близи и денот на забавата :)
ако не му го пиши името одоздола, јас го частам тој што ќе погоди дека ова е марин докузовски (n)
 
Член од
17 септември 2011
Мислења
1
Поени од реакции
2
ако не му го пиши името одоздола, јас го частам тој што ќе погоди дека ова е марин докузовски (n)
а тој не личи на на мекејлеб во кавадарци тој повеке личи на коби брајант мизерија сте кавадарци село :pos:
 

• Tαммι •

Гостин
ако не му го пиши името одоздола, јас го частам тој што ќе погоди дека ова е марин докузовски (n)
Абе да те прашам нешто .... кој друг се потрудил да направи графит на човек некој што постои и да биде идентичен ?! Значи битно е дека сакале да му се заблагодарат за се (човек што многу направи за Македонската репрезентација а воедно и за Работнички) аман луѓе немате ли попаметна работа. :tapp:
А и дечките сами кажаа дека графитот на сликите е многу поразличен од кога би го гледале во живо.
 
М

Мартин`

Гостин
ако не му го пиши името одоздола, јас го частам тој што ќе погоди дека ова е марин докузовски (n)
Има убави и точни црти ко што треба ама лошо му се распоредени :pos:

Не шала на страна, нормално дека ликот ќе неможат да го погодат скроз точно.. и Бо во Кавадарци не личи баш на него важно битен е мотивот/идејата. Сепак дека не би го погодил кој е ако го нема напишано доле името е смешно и го зборуваш за инат, и направи подобро ..
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
не се замарајте со овије нивниот личи на незнам што не е ни малце сличен на мекејлеб (n)ајде малце фокусирајте се на управата на тренерот на играчкиот кадар се ближи сезоната уште не полн месец неможеме еден играч да договориме симич потпиша во (албанскиот клуб) лирија перо блажевски во торус само диме тасовски и брендон кол се сигурни кај нас :cautious:
 
Член од
2 мај 2011
Мислења
245
Поени од реакции
55
не се замарајте со овије нивниот личи на незнам што не е ни малце сличен на мекејлеб (n)ајде малце фокусирајте се на управата на тренерот на играчкиот кадар се ближи сезоната уште не полн месец неможеме еден играч да договориме симич потпиша во (албанскиот клуб) лирија перо блажевски во торус само диме тасовски и доналд кол се сигурни кај нас :cautious:
Брендон Кол ;)
 

• Tαммι •

Гостин
не се замарајте со овије нивниот личи на незнам што не е ни малце сличен на мекејлеб (n)ајде малце фокусирајте се на управата на тренерот на играчкиот кадар се ближи сезоната уште не полн месец неможеме еден играч да договориме симич потпиша во (албанскиот клуб) лирија перо блажевски во торус само диме тасовски и брендон кол се сигурни кај нас :cautious:
Ситуацијава ме вади од кожа и воедно ме преплашува... секој ден се молам и само проверувам за некоја нова информација..и на форум и на фб и по нет страниве ама нема ништо утешително...само се надевам дека се ќе заврши во најдобар ред.
Крај краева Еден е Работничи ..... со него до самиот крај.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.579
Поени од реакции
31.162
ако не му го пиши името одоздола, јас го частам тој што ќе погоди дека ова е марин докузовски (n)
grafitite ne se za da ti se dade neshto na tacna ., poseben pravec na urbana umetnost koja tera na razmisluvanje....i e mnogu poveke od samo obichen crtezh:sneaky:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom