Фан клуб: Работнички

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Aјде нека ви е со срека изгубената утакмица... Да знаете само дека судиите се ГОМНА...Судеа техничка грешка и 6 лични мавааа...Браво за вас... Само така можете да тепате скопјани ....
Ne be ete taka prvo imase faul i nie bevme vo bonus i toa e fakticki 2 slobodni,tehickata na Pupovic +2 i isklucuvanjeto +2=6:smir:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Па од тие 6 , 2 промаши искусниот Караколев кој е изгубен случај .
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
караколев да не е исплашен уште сега за во среда .. хаха.. се тресеше кога маваше хаха.. инаку со ваков тим работнички незнам што ке права
 

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
Abe deka i bese toj noviot centar na Fersped Majkic??? zalnite samo so trajkovski 5 i bese :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
слаби сте. интересно беше овој кога скокна да закуци но не погоди обрачот хаха... ама на крај латовик им ја пласна за сите пари... лушпи од банани на терен..хехе
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Па од тие 6 , 2 промаши искусниот Караколев кој е изгубен случај .
Neznam dali si zabelezil,no Karakoloev i koga igrase za Mzt bese mnogu slab izveduvac na slobodni frlanja.
P.S Go imam gledano na trening na Mzt,(koga bese Aco trener),Aco ne mu davase da odi vo soblekuvalna do deka ne pogodi 10 od 10,i sutirase 30 min,za da pogodi 10 od 10:tapp: :toe:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
e sea vo sreda nema ni tolku da dade racete ke mu se tresat pri pomisla da ja fati topkata a ne pa da dade kos
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Го испушивтеееееееееееееееееееееееее ко никој !!
3
2
1
Аууууууууууууу !
Нели бојкот бе? Видовте ќе идат Фемили и оп одма бојкот престанува а? Детска градинка, не се ни слушавте педерчиња центарски !
А тој што викате албанец е тој ви го стави у гз и на вас и на Работнички !
 
V

Viktoranius

Гостин
А замисли, се враќате со пораз од Охрид, и следната дестинација ви е ФЕНИ ИНДУСТРИ :pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom