Фан клуб: Работнички

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Охохохо,јас лани на Стрмица како скокав сите ме гледеа па ништо,на прв ред седев...:pipi:


Не сум член на ниту една навивачка група,нема ни да бидам:pipi:
Ќе скокаш ама Фоката ќе те поебе убаво ако те добаве или Клемата :vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Башка и е провинцијалец, опинок, селско руменило, копиљ, искача у "град" со опинци, ропак, деген, ...:duel::duel:
хахаа

Mr.Opinson :pos2::pos2:

Ќе скокаш ама Фоката ќе те поебе убаво ако те добаве или Клемата :vozbud:
леле леле леле Фоката,Клемата

какви надимаци еееееј!!

а гарант ги имате и :

Тезгата
Ламелата
Опинцата
Фацата
Крпата
и др
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ќе скокаш ама Фоката ќе те поебе убаво ако те добаве или Клемата :vozbud:
А зошто лани не ме поебаа?:pos2:Дојдаа нашите со автобусот јас се поздравив со сите,а имаше луѓе кој чекаа да влезат во сала и ништо ...Во сала се радував на секој кош на нашите и пак ништо...:pipi:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Охохохо,јас лани на Стрмица како скокав сите ме гледеа па ништо,на прв ред седев...:pipi:
Зависи кај си седел, оди седни на западот....посебно кај Фоката или Клемата...има да летниш џоа ваквоата:helou:

Не сум член на ниту една навивачка група,нема ни да бидам:pipi:
Така е, тие сите од навивачките групи се сељаци, неранимајковци и тн...
Ти викам дој од кај нас заедно ке скокаме хехехе
Групњак да не ќе праите?:vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Зависи кај си седел, оди седни на западот....посебно кај Фоката или Клемата...има да летниш џоа ваквоата:helou:
Како да ти објаснам.......:uvo:
Ми текна :)Не на клупата каде што се секогаш Фени,другата.Каде што беше Струмица.Спроти клупата на Струмица,од другата трибина во прв ред(значи не зад клупата на Стрмица,на другата трибина во прво ред :back:).Седев до типот што работи во Рамацоти,му го заборавив името.Драган ако не се викаше :)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Зависи кај си седел, оди седни на западот....посебно кај Фоката или Клемата...има да летниш џоа ваквоата:helou:


Така е, тие сите од навивачките групи се сељаци, неранимајковци и тн...

Групњак да не ќе праите?:vozbud:
Не заедно ке ве ....... хехехехе
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Како да ти објаснам.......:uvo:
Ми текна :)Не на клупата каде што се секогаш Фени,другата.Каде што беше Струмица.Спроти клупата на Струмица,од другата трибина во прв ред(значи не зад клупата на Стрмица,на другата трибина во прво ред :back:).Седев до типот што работи во Рамацоти,му го заборавив името.Драган ако не се викаше :)
Ooo мил златен ами ти со наш човек си седел а тиа околу него изгледа пријатели му биле па за тоа не те :sekss: :pos: ја ти гарантирам да седниш на запад сега таму кај што викаш дека си седел фиксно го ебуш бамбусот :duel::nesvest::vozbud::helou::baeh:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ooo мил златен ами ти со наш човек си седел а тиа околу него изгледа пријатели му биле па за тоа не те :sekss: :pos: ја ти гарантирам да седниш на запад сега таму кај што викаш дека си седел фиксно го ебуш бамбусот :duel::nesvest::vozbud::helou::baeh:
Да,да...До него имаше 1,2ца другари.Еми тие зад мене?Тие после него?Добар народ сте вие бе,не ми се прај сега....:)
Драган се викаше,или ?:)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ooo мил златен ами ти со наш човек си седел а тиа околу него изгледа пријатели му биле па за тоа не те :sekss: :pos: ја ти гарантирам да седниш на запад сега таму кај што викаш дека си седел фиксно го ебуш бамбусот :duel::nesvest::vozbud::helou::baeh:
Ама добро ти стои брадичево ...:pos2:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Толку од прилика од мое маало има добри 30 души (што иначе не идат на утакмици)
карпош негде околу 70-80
и центар бојс и капиштец...
ке има ке има

jas se kladam poveke od 1 bus nema da napolnite !!!
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.276
Поени од реакции
6.954
и ја се слагам со зоки. кога играеме у ск бете 70-80 души преку сила. а гледав у живо бев таму
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
Сине во Аеродром не смеат ни да помислат да отворат затоа што знаат што ги чека, а кај вас го отворија и затоа ќути и трпи!!!:helou:
 
Член од
3 август 2008
Мислења
54
Поени од реакции
3
nesto ne zborite za ova so pederive ili ve rokaat sea u supak tamu vo toaletite haaaaaaaahaaaaaaaa
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
nesto ne zborite za ova so pederive ili ve rokaat sea u supak tamu vo toaletite haaaaaaaahaaaaaaaa
sto da zborime toa se vasi gluposti,veke ni e jasno koj e jak samo po forumi:helou:....
za gostuvanje vo kavadarci jas ocekuvam okolu 100 dusi maximum so ogled na toa deka e raboten den,ali u edno sum siguren ke gi nadpeeme lozari:vozbud:...ajde da ostavime vremeto da pokaze pozdrav....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom