Фан клуб: Работнички

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
ПЕДЕРИИИИИИИ ДА НЕ ВЕ ЛУПНА ЏОИНТОТТТТТ!!! АХХААХАХА !!!! АКО ВЕ ЛУПНА И НЕ ГО ВИДОВТЕ РЕЗУЛТАТОТ КЕ ВИ КАЖАМ 70-76 !!! МНОГУ СМЕ ЈАКИ АЛЕА МНОГУ СМЕ ЈАКИ МНОГУ СМЕ ЈААААКИИИИ АЛЕА МНОГУ СМЕ ЈААККИИИИ!!!!! УЧЕТЕ ПИЧКИЦИ !! МЗТ ШАМПИООООООООН!!!!
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
ПЕДЕРИИИИИИИ ДА НЕ ВЕ ЛУПНА ЏОИНТОТТТТТ!!! АХХААХАХА !!!! АКО ВЕ ЛУПНА И НЕ ГО ВИДОВТЕ РЕЗУЛТАТОТ КЕ ВИ КАЖАМ 70-76 !!! МНОГУ СМЕ ЈАКИ АЛЕА МНОГУ СМЕ ЈАКИ МНОГУ СМЕ ЈААААКИИИИ АЛЕА МНОГУ СМЕ ЈААККИИИИ!!!!! УЧЕТЕ ПИЧКИЦИ !! МЗТ ШАМПИООООООООН!!!!
Добро бе не се пали вие сте 1-5 ние сме 5-1 така да ќути си ај не се пали одма.
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
ahahahahahah TRPETE PEDERCHINJAAA .. SO SE JAJCA MOZETE DA GO ZEMETE I DA KUTITE... Shto rekov ke go pushite?? a vie dzointot nee beee:)
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.271
Поени од реакции
6.934
auuuuuuuuu silovanje
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Браво за аматерите од МЗТ.Не надиграа!

Ама како пукаше салата!!!:vozbud:
 
А

Аернло

Гостин
Добро бе не се пали вие сте 1-5 ние сме 5-1 така да ќути си ај не се пали одма.

Не боли курот нас ако е 1-5 или 5-1.Важно АМАТЕРСКИОТ МЗТ СКОПЈЕ како што го викате ве тепаше на домашен терен :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
:vozbud::vozbud: DALI NEGDE PROCITAV MZT SAMPION,PA ZAREM USTE NE SE OTKAZAVTE OD SONOT??? OVAA NE DERBI RABOTNICKI(NAJGOLEM MAKEDONSKI KLUB) PROTIV MZT(DECA I AMATERI,GLAVNA ZVEZDA BIVSIOT KAPITEN NA TORUS)...POZDRAV SO PESNATA:
...Family pickici, se kriete i begate po vlezovi, cel zivot ke patite, kade vi se zastavite....
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
Neznam dali pukalo utakmicata ne ja gledav za toa nemozam da zboram ama po muabetive jebacu ti kevu jasno e se. Mozete da zborite sto sakate ama toa e MNOGU SME JAKI !! Go ispusivte....? Djointot se razbira!! :) hahahaha....

:vozbud::vozbud: DALI NEGDE PROCITAV MZT SAMPION,PA ZAREM USTE NE SE OTKAZAVTE OD SONOT??? OVAA NE DERBI RABOTNICKI(NAJGOLEM MAKEDONSKI KLUB) PROTIV MZT(DECA I AMATERI,GLAVNA ZVEZDA BIVSIOT KAPITEN NA TORUS)...POZDRAV SO PESNATA:
...Family pickici, se kriete i begate po vlezovi, cel zivot ke patite, kade vi se zastavite....
Amateri, deca kurci palci, djabe vi e SVE!! TI RABOTNICKI STALNO KE PUSIS MZT SKOPJE GORDOSTA NASA VO LUNA PARKOT DOJDOVME DENES DA VI JA EBEME MAJKATA VASA!!
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
Neznam dali pukalo utakmicata ne ja gledav za toa nemozam da zboram ama po muabetive jebacu ti kevu jasno e se. Mozete da zborite sto sakate ama toa e MNOGU SME JAKI !! Go ispusivte....? Djointot se razbira!! :) hahahaha....


Amateri, deca kurci palci, djabe vi e SVE!! TI RABOTNICKI STALNO KE PUSIS MZT SKOPJE GORDOSTA NASA VO LUNA PARKOT DOJDOVME DENES DA VI JA EBEME MAJKATA VASA!!

gordosta vasa,sega e nasa,nannanananaa.......:pipi:
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
I sto ako i nie izgubime ednas ?!? Vie stalno ne tepate kaj vas vo sala a ?:pos2::pos2::pos2:
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
Другар не е работата дали ние ве тепаме кај нас у сала работата е у тоа што се надувте превише а го испушивте невидено, ама јбг .. :)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Neznam dali pukalo utakmicata ne ja gledav za toa nemozam da zboram ama po muabetive jebacu ti kevu jasno e se. Mozete da zborite sto sakate ama toa e MNOGU SME JAKI !! Go ispusivte....? Djointot se razbira!! :) hahahaha....


Amateri, deca kurci palci, djabe vi e SVE!! TI RABOTNICKI STALNO KE PUSIS MZT SKOPJE GORDOSTA NASA VO LUNA PARKOT DOJDOVME DENES DA VI JA EBEME MAJKATA VASA!!
јас не ве видов
:tapp::tapp:
Синко сеа ке ти кажам вака читај го денешниот број на вечер и јасно ке ти биде зошто изгубивме....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom