Фан клуб: Работнички

Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
е кога имало атмосвера таква со 150 луге од кај нас...кога се десило тоа да сме биле 150 луге...а за атмосвера ако сакаш да има нема да ги правите тие педерски фори да ни скратите 350 карти да не пуштевте сите ке имаше атмосвера и од кај нас и од кај вас али очигледно е дека само вие сакавте да се слушате..
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
kazi mi sto ke se slucese ako ni dadovte 500 karti !?!?!? zosto ne ni dadovte kolku sto baravme... sea jas od tebe baram odgovor???
Одговорот на ова прашање го знам, но ќе го дадам одкога конкретно со вистина ќе ми се даде одговор зашто не се врати со иста мера како што на вас ви беше дадено, односно зашто не се дадоа 150 карти на СРВ како што ние ви дадовме.

И дечки ајде поздрав, се глеадме утре, мене ми капнаа очиве.:smir:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Одговорот на ова прашање го знам, но ќе го дадам одкога конкретно со вистина ќе ми се даде одговор зашто не се врати со иста мера како што на вас ви беше дадено, односно зашто не се дадоа 150 карти на СРВ како што ние ви дадовме.

odgovori mi !!!!!!!!!!!!!!!!!! se vraka so ista merka, nie nas ne ni dadovte karti vo predprodazba ni na vas vi davame, kupete kolku sto sakate !!!
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
kazi mi sto ke se slucese ako ni dadovte 500 karti !?!?!? zosto ne ni dadovte kolku sto baravme... sea jas od tebe baram odgovor???
Затоа што секаде во свет се даваат одреден % од капацитетот на објектот,а не колку бараат гостинските навивачи
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
odgovori mi !!!!!!!!!!!!!!!!!! se vraka so ista merka, nie nas ne ni dadovte karti vo predprodazba ni na vas vi davame, kupete kolku sto sakate !!!
Сепак ова е сосема различно.Вие ќе ставите со цена од 10000 денари, и ќе се правите малоумни како сте ставиле карти во продажба.
Поздрав и се гледаме утре.Се надевам ќе се разбудам во еден пријатен сончев ден и ќе бидам расположен затоа што ќе се случува денес.
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Е за тоа стварно незнам зашто не било така,јас ти кажувам правилно како треба да биде
Дали се согласуваш?
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
hahahaa fala fala ama ke vlezeme u sala ke vidis ako ne ve cekame nadvor
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
во право си за постот што го напиша али до сеа било така и на некој му доаѓаат луди идеи во главата и после толку години ке го мења тоа...

hahahaa fala fala ama ke vlezeme u sala ke vidis ako ne ve cekame nadvor
ти ли си тој?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
bi se slozil ako i minatite godini bese taka... ama vaka nikako !!!! Davavte karti od kurtoazija poradi strav od invazija :vozbud:
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Јас онака пишав како мислам дека е правилно,а за минатите години незнам како било зашто слабо пратам кошарка и не сум упатен многу
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
bi se slozil ako i minatite godini bese taka... ama vaka nikako !!!! Davavte karti od kurtoazija poradi strav od invazija :vozbud:
зоц од 500 души што беа у сала...само 5 го сакаа тоа..и сам знаеш кој се..а кај вас..сите го сакате тоа
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
епа ние од кај знаеме дека вие не сте го сакале тоа да сте сакале сте можеле да го спречите тоа сигурен сум во тоа немој да ми кажете дека само не можете да реагирате кај управа за да се дадат карти„„„
 

Kajgana Shop

На врв Bottom