Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Брат, уште кога ке ти ја видам сликата што си ја турил - се гледа кој е сељачето помеѓу нас двајцата. :) Џеј ли ти е идол :)

Доволно е, ти кажав што мислам. Што сакаш прави.

Штом не сакате да го вратите Тони Симиќ на местото на Мејси во репрезентацијата нека ви биде.... (заради еден двокомпонентен лепак што не ви се купува од 130 денари да му ги залепите ушите).

Ај со здравје биди ми поздравен.

Поздрави ги и другите момченца нежнички кога ке се сретнете :)

Ви одржавме лекција по кошарка што е нај важно. :)
во ред е тоа..не се бунам...што игравте подобро игравте...
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
хахаааааа у кавадарци 80% ви се цигани бе алооо освести се...за еден сендвич идете на утакмица
da ne se vredzame ama za sendvic ne odime odime za po 1kg rakija :D :D :D a kaa ce ispie skopjanec tolku ja ce go presecam :D :D :D :vozbud: i zaboraviv cigani nema nogu kolku siptarista so ima kaj vas i so vi gi kecat se stri te
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
хахаааааа у кавадарци 80% ви се цигани бе алооо освести се...за еден сендвич идете на утакмица
Кај вас шипците не се толку а знаме имаат пред општина дај не не дупи тука.Роми има во Кавадарци но околу 300 или во процент ако сакаш 0,7%
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
da ne se vredzame ama za sendvic ne odime odime za po 1kg rakija :D :D :D a kaa ce ispie skopjanec tolku ja ce go presecam :D :D :D :vozbud:
хахахаха ете се гледа...пак одите за нешто...за информација кога има квалитетен алкохол зашто ракија да пијам бе..

лелеее се каам што те пријавив кај админите

комедија чоек си...дури мило ми е што си кажуваш како е
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
хахахаха ете се гледа...пак одите за нешто...за информација кога има квалитетен алкохол зашто ракија да пијам бе..

лелеее се каам што те пријавив кај админите

комедија чоек си...дури мило ми е што си кажуваш како е
braat ama barem si priznavam a ne kaa tebe da se krijam :D :D :D ti em buljas em sestra ti se keca so Albanci aj daa poarno ja da a kecam neli (think)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
braat ama barem si priznavam a ne kaa tebe da se krijam :D :D :D ti em buljas em sestra ti se keca so Albanci aj daa poarno ja da a kecam neli (think)
нее брат немам сестра..а тука нашиве не се маваат со шпони..него тие вашите се маваат со нив за некој динар кирија да си исплатат
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
а кај вас, шампионите од кавадарци... најдобар лик ке биде Шерифот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom