Фан клуб: Работнички

Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
абе вие ептен опасни.....

па роки ,да ....ние углавно сме опасни. ние не се фураме по форуми. ние само докажуваме дека сме боље од вас. а тоа колку сме опасни , тоа си знаете вие сами, како сте бегале низ парк, како сте излагале со полициска придружба, како сте иделе уплакани накај дома зашто ние сме иделе со ТИТУЛА а вие со курот у раце.... делата зборат сами, нема ја што да ти објаснувам
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ни кажаа аеродромките шо ги е*еме пред утакмица:pos2::pos2:
Ааааа, јас па бев сведок во минатото на неколку наврати како ве е*еше сред парк, почнувајки од 17 години кога го нокаутираше Симиќ и мислев дека од таму знаете. Грешка сум бил, извинете :kesa:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
па роки ,да ....ние углавно сме опасни. ние не се фураме по форуми. ние само докажуваме дека сме боље од вас. а тоа колку сме опасни , тоа си знаете вие сами, како сте бегале низ парк, како сте излагале со полициска придружба, како сте иделе уплакани накај дома зашто ние сме иделе со ТИТУЛА а вие со курот у раце.... делата зборат сами, нема ја што да ти објаснувам
хахах ме насмеа сеа другар.....кажи последен пат кога сме бегале во парк...или мислиш вие бегавте...или може сум грешка?
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Ааааа, јас па бев сведок во минатото на неколку наврати како ве е*еше сред парк, почнувајки од 17 години кога го нокаутираше Симиќ и мислев дека од таму знаете. Грешка сум бил, извинете :kesa:
види , он може го нокаутирал симич, ама симич го ебел увек на терен...и знаеш како иде if u cant beat em, join em.... зашо на терен неможел да го тепа НИКАД! морал да му се придружи у добриот тим ,а да го остаи сељачкиот
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
хахах ме насмеа сеа другар.....кажи последен пат кога сме бегале во парк...или мислиш вие бегавте...или може сум грешка?
нема што ја да те потсетуем, вие си знаете, сте доаѓале, сте губеле, сте биле тепани. џабе пут ,џабе надеж и покрај тоа , ние уше ќутек ви даваме...2+1 гратис!
 
Член од
2 мај 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
A KOJA SI TI MA DA KAZUVAS DEKA BIL NA CRNATA LISTA.ZATOA KE SE BORIME CEL ZIVOT ZA VLEZ VO PLEYOFF.DEKA IMAME TAKVI IGRACI SELJANDURI OD SEGDE DOJDENI.NEMA NIEDEN AERODROMEC RADI TAKVI KAKO TEBE.SITE GI IZBRKAVTE.GAGO,GRNE,SIKI,SRKI,CRNA I USTE EDEN KUP.NEKA IGRA DESPOTOVIC,MUJO TACI,I EDEN KUP CENTARCI KAKO FICO,JANE I TAKVI.ETE RABOTNICKI KAKO GI NAPAGJA AERODROMCITE VIDOVME DENESKA.A NIE SAMI SI SE NAPAGJAME KAKO I SEKOGAS.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
нема што ја да те потсетуем, вие си знаете, сте доаѓале, сте губеле, сте биле тепани. џабе пут ,џабе надеж и покрај тоа , ние уше ќутек ви даваме...2+1 гратис!
кажи последен пат дека изгледа ние сме заборавиле...
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
A KOJA SI TI MA DA KAZUVAS DEKA BIL NA CRNATA LISTA.ZATOA KE SE BORIME CEL ZIVOT ZA VLEZ VO PLEYOFF.DEKA IMAME TAKVI IGRACI SELJANDURI OD SEGDE DOJDENI.NEMA NIEDEN AERODROMEC RADI TAKVI KAKO TEBE.SITE GI IZBRKAVTE.GAGO,GRNE,SIKI,SRKI,CRNA I USTE EDEN KUP.NEKA IGRA DESPOTOVIC,MUJO TACI,I EDEN KUP CENTARCI KAKO FICO,JANE I TAKVI.ETE RABOTNICKI KAKO GI NAPAGJA AERODROMCITE VIDOVME DENESKA.A NIE SAMI SI SE NAPAGJAME KAKO I SEKOGAS.
другар,многу ми е мило шо си видел као вашиот трпи! као се осеќа ако ѓубре на терен! јас незнам со кој памет он дојде овдека , коа знаеше каов третман ке добива! ви пративме и 2-3 поздрави , онака само колку да знаете дека не сме ве заборавиле...
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
кажи последен пат дека изгледа ние сме заборавиле...
знаеш као иде , коа тепаш, памтиш , коа те тепаат , исто ко да не се десило....нема шо ја да те потсеќам, ако си идел у градски парк, ке си знаеш, као шо се дешавало и јас да јадам ќутек некад коа сум идел у јане...ама ја не се праам на глуп...ја враќам 2 пати поише
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
види , он може го нокаутирал симич, ама симич го ебел увек на терен...и знаеш како иде if u cant beat em, join em.... зашо на терен неможел да го тепа НИКАД! морал да му се придружи у добриот тим ,а да го остаи сељачкиот
Бате, експерт у кошарци, нека не ми те лажат тоа постарите пешлачиња дека сте не тепале некогаш. И да, Грне ви скина знаме, и ви ги плукна воџите онаа година кога ви земаа титула. Ауууу па ти не се секаваш, не си одел тогаш на утакмици. Ја утна ептен Грне со доаѓањето кај вас, го навлече бесот на Аеродромците, а и вие не го сакате. Али сите си знаеме дека Грне си навива за Мзт, само што ете парите му се видоа послатки
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
изгледа ние од тепанјево сме добиле амнезија за тоа не се секаваме....:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
A KOJA SI TI MA DA KAZUVAS DEKA BIL NA CRNATA LISTA.ZATOA KE SE BORIME CEL ZIVOT ZA VLEZ VO PLEYOFF.DEKA IMAME TAKVI IGRACI SELJANDURI OD SEGDE DOJDENI.NEMA NIEDEN AERODROMEC RADI TAKVI KAKO TEBE.SITE GI IZBRKAVTE.GAGO,GRNE,SIKI,SRKI,CRNA I USTE EDEN KUP.NEKA IGRA DESPOTOVIC,MUJO TACI,I EDEN KUP CENTARCI KAKO FICO,JANE I TAKVI.ETE RABOTNICKI KAKO GI NAPAGJA AERODROMCITE VIDOVME DENESKA.A NIE SAMI SI SE NAPAGJAME KAKO I SEKOGAS.
brat znaes ti do utre podrzuvaj go grne mene me zabole ako sakas i izdudlajmu go ednas ne se znamram , grne nema da igra nikogas za mzt veke posto e na lista zaedno so simik i karakolev , cel aerodrom mu e nakrven ne od zelenite ne od plavite od site zgradi , jas grne go sakav i sekogas go branev koga drugi go pcuea ama ova so rabotnicki mnogu raboti smeni
 
Член од
2 мај 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
A TI SELJANCE OD KAVADARCI EVE TI ODGOVOR.GO PAMTIS ERIK KANTONA LEGENDA.NEMA NEKOJ STO NE GO POSTUVA RADI NEGOVIOT KARAKTER.LOSO E DA SE TEPAS SO PUBLIKA I GRNE NIKOGAS NE SE TEPAL.ALI VO IGRA GINE I AKO NEKOJ GO UVREDI ILI OPCUE EDNOSTAVNO GI OPOMENUVA.KOJ E TOJ STO MOZE DA GO OPCUE NEMA TAKOV VO LIGATA.A DIMCE,SIMIC,SAMARDJIEV KOJ STIGNE GI PCUE I ONI SI KUTAT.SEKOJA UTAKMICA GO JADAT.PA NEZNAM KAKO MOZE DA IZDRZIS TAKVA TORTURA OD NEKOJ DA TE PLJUKA I PCUE.IMA EDEN KUP PRLJAVI IGRAC STO SE NAJDOBRI VO SVET DEKA TI POCNA ZA TOA FUDBALERITE NELI.ZIDAN,KRISTIJANO RONALDO,RUNI,MARADONA,GASKONJ,I USTE EDEN KUP STO SITE GI CENAT OSVEN TI.A USTVARI TI NE SE RAZBIRAS VO SPORT AKO NE SI PRLJAV I POKVAREN NEMOZES DA USPEES.MORA DA SE SNAJDES.
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Бате, експерт у кошарци, нека не ми те лажат тоа постарите пешлачиња дека сте не тепале некогаш. И да, Грне ви скина знаме, и ви ги плукна воџите онаа година кога ви земаа титула. Ауууу па ти не се секаваш, не си одел тогаш на утакмици. Ја утна ептен Грне со доаѓањето кај вас, го навлече бесот на Аеродромците, а и вие не го сакате. Али сите си знаеме дека Грне си навива за Мзт, само што ете парите му се видоа послатки
се сеќавам јас убаво, немај ти гајле...сеа почнува првенство додуша, ние го имаме грне цела ебана година да го ебеме колку сакаме , а вие ке гледате и ке плачете!!! не му се видоа парите послатки,туку човекот реши да си ги изеде сам гомната и да оди и да земе титула, за да не се пензионира онака...без ништо. ај може ке сватиш еден ден...
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
na kraj kraveva jane ispadna pogolem aerodromec od site tie sto igrale a ziveele vo aerodrom
 

Kajgana Shop

На врв Bottom