Фан клуб: РК Пелистер

Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.016
Поени од реакции
135
KE SE VRAKA IZGLEDA

Edno Prasanje do tebe Dzeni Grl.So si ti so mi davas kazneni poeni
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Модераторка. Има правила на форумов, почитувај ги. Ако не сакаш, не ти бега Идивиди форумот. На темава ќе постира кој сака, нема ти да и забрануваш на Кејти или било кој друг да постира. Ако мислиш дека не сум во право, жали се кај админите.
Продолжете.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Сенес кога ја гледав Македонија-Тунис се потсетив на славните денови на Пелистер... Дивио на голот, Лазаров, Алушевски, Мојсовски, Макалоски, Темелков... Само дел од играчите кои кариерите ги започнаа (и ги имаа најдобрите настапи пред да заминат) во Пелистер. Што се дешава со клубот? Од шампион, никаде го снема :nesum:.....
 
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.016
Поени од реакции
135
Dzenu Grl zosto na idividi da odam??????-Toa me interesira najpojke
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Нема врска, заборави, продолжи си.:smir:
 
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.016
Поени од реакции
135
Dzis tuka si mozi da porazgovarame malku za klubot?Nie nema da go vratime klubot na mestoto kade sto mu e ama malku od malku ima sila da se pomogni na KLUBOT so ova sto ke go zborame taka??Ako si sloboden ke mozi da porazgovarame????Jas ke kazam nesto ti ke kazis ke si razmenuvame informacii.Ke mozi??? pisi ti samo jas ke vidam Ok?

Ako mozi da znam ako ne e tajna ako ne zdravje

?????

Dzenu grl pratis rakomet
????

Dzis drugar mozi da razgovarame za klubot????????
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Yep, ево ме тука сум... Пиши бе брат слободно, само немој многу да забегуваш од темава па колешката да те бриши и опоменува :)
 
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.016
Поени од реакции
135
Druze ima nesto novo za Rk Pelister nesto se suska za Zlate drugar mi da idi.Imas nekoj novi informacii????

Dzis da ne znajs za cane dali potpisa za kordinator na site selekcii na klubot?????????
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Појма немам... Немам некој познат моментално во клубот, така да, се што ке разберам е од весник, вести или порталиве за спорт.
 
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.016
Поени од реакции
135
Edno vo klubot ke bidi vo red ete se snabduvame nekako kako taka se snabduvame so igraci,so edno ke se snabdime drugo fali:nesum:.Neznam zosto vaka igraci ima nekoj dobri sega trener nema.Ne mozi borce Markovski da ja vodi ekipata ili da mu kazva i da mu vika na Kani ili Zlate Dimitrovski Taka ne e????:toe:.Spas e osvem da zemat nekoj podobar trener kako Crevoto ili CANE DA SE VRATI POD HITNO!!!! Ako imate nesto da kazete se soglasuvate so mene ili ne pise te!!!!

Cane krstevski ke ostani vo Rk Pelister samo sto nema da bidi trener tuku ke bidi koordinator.!!! PISETE!!!:helou:

KAZETE NESTO VIE
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.015
Поени од реакции
595
Ке видиме шо ке биди.Ваљда на поарно ке тргни.Пошто со спиро го допревме дното
 
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.016
Поени од реакции
135
Ej JOE Drugar aj na skajp da poprajme muabet so pisenje uklu4i se ok???????

IMA NOVOSTI?????::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom