Фан клуб - РК Вардар

Член од
23 март 2017
Мислења
387
Поени од реакции
702
Ке земеме голман до тогаш , без грижи :)
Слабо нешто имаш инфо за РК подготовките се следната недела а фајде нема ни од голман ни од среден бек ни па дали ќе имаме некој појак спонзор.Пиши нешто макар и лага нека е бе Кире ,дај некоја шпекулација за голман и спонзори. :)))))
Автоматски споено мислење:

Ajde be kaj se insajderive za Rk? Pucajte :D
Нема, РК го заборавија :(
 
Член од
17 април 2024
Мислења
478
Поени од реакции
1.089
Утре промоција на новиот голман?
 
Член од
17 април 2024
Мислења
478
Поени од реакции
1.089
A špekulaciite se :D?
 
Член од
4 март 2017
Мислења
2.193
Поени од реакции
6.175
Мене повеќе ме интересира дали ќе има некое непријатно изненадување кога е во прашање составот што ќе се појави во среда, него голманската позиција во моментов. Под непријатно изненадување мислам на заминување на уште некој од првотимците, како и останување во тимот на Бакар и Гојковиќ.
 
Член од
17 април 2024
Мислења
478
Поени од реакции
1.089
Мене повеќе ме интересира дали ќе има некое непријатно изненадување кога е во прашање составот што ќе се појави во среда, него голманската позиција во моментов. Под непријатно изненадување мислам на заминување на уште некој од првотимците, како и останување во тимот на Бакар и Гојковиќ.
Еден мислам дека ќе остават од нив двајца...
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.847
Поени од реакции
9.163
Еден мислам дека ќе остават од нив двајца...
За кој кур да останува еден од овие двајца. Боље на младинци ќе им дадам шанса да бидат во тим него цепанициве да ги чувам.
 
Член од
17 април 2024
Мислења
478
Поени од реакции
1.089
За кој кур да останува еден од овие двајца. Боље на младинци ќе им дадам шанса да бидат во тим него цепанициве да ги чувам.
Абе се слагам, ама не знам некако така ми делува работава. Доколку мора да се избере некој од нив, би го одбрал Бакар да остане, колку и да е лош. Гојковиќ во секој случај мора да лета...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom