Фан клуб - РК Вардар

Член од
11 ноември 2012
Мислења
1.025
Поени од реакции
2.391
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
5.247
Поени од реакции
3.545
Не е веќе престар за врвно ниво, ма да можеби може да помогне уште сезона две. Ама треба свежа крв
 
Член од
4 март 2017
Мислења
1.447
Поени од реакции
3.395
Германските медиуми велат дека останува во Германија.
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
1.714
Поени од реакции
2.841

Jankoff

ATP Expert
Член од
4 септември 2019
Мислења
584
Поени од реакции
625
Овој 12-13 години ја води емисијава и не научи да ќути друг кога збори.
На тој му дале кузнае колку тендери и кузнае колку пари украл, ти за едно ќутење се фати..
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
534
Поени од реакции
939
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
534
Поени од реакции
939
Не знам дали го отворивте линкот, пишува дека до крајот на неделата ќе потпише нов договор со Киелце...:(
 
Член од
2 август 2011
Мислења
868
Поени од реакции
617
Не знам дали го отворивте линкот, пишува дека до крајот на неделата ќе потпише нов договор со Киелце...:(
А вас ви се брза негде, за две години пак ќе биде слободен КАРА тогаш ќе ви се врати.

Sent from my M2004J19C using Tapatalk
 
Член од
2 август 2011
Мислења
868
Поени од реакции
617
Не знам дали го отворивте линкот, пишува дека до крајот на неделата ќе потпише нов договор со Киелце...:(
А вас ви се брза негде, за две години пак ќе биде слободен КАРА тогаш ќе ви се врати.

Sent from my M2004J19C using Tapatalk
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
28.478
Поени од реакции
55.555
Во една акција, Њокас гаѓа три стативи. Ти ебам среќата да ти ебам. Повторно многу грешиме во реализација, а примаме пацерски голови. Преиритирачки...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom