Фан клуб: Партизан!

BobiPFC

1970
Член од
16 април 2010
Мислења
133
Поени од реакции
2
ПОЛИЦИЈА ЈЕ ВЕЧЕРАС БЛАГОВРЕМЕНО ЗАШТИТИЛА ГЛЕДАОЦЕ ОД ИГРАЧА !

:pos2::pos2::pos2:
 

Спасев

Партизан, Мајами Хит
Член од
30 април 2009
Мислења
1.947
Поени од реакции
239
[SIZE=-1]Daleko od toga da pozivamo na nasilje, ili želimo da ovo vidimo na svakoj utakmici, ali ponekad i nije loše da se ovo desi. Ipak je košarka muški sport i posle svega što smo gledali i slušali u poslednjih mesec i kusur dana, ovo je bilo ne samo očekivano nego i dobrodošlo. Izduvali su se i sada će verovatno opet biti mirni dve-tri godine. Za kraj prijateljski savet Obrenoviću i Anđušiću... bolje ne dolazite u Pionir. Neće vam biti ni malo zabavno! Ako ne znate ko su oni... ta dvojica su herojski napali Jana s leđa... kukavički i ciganski.:zlo:[/SIZE]
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.640
Поени од реакции
3.261
Ццц, му фуфка на педериве, па ајде сеа нема да одат на гостување :) Кога-тогаш ќе треба да дојдат во Пионир, нема така да помини :) Нека ни е честита 9-та титула по ред.
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
....не знам на што толку :drk:ате на тоа дека играчите на Партизан се тепаа или можеби тоа дека Партизан и Гробари се непобедливи???????
и самите гледате КОЈ-НЕПОТРЕБНО ја предизвика тепачката........
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
^ Па вие што к*р се палите кога дојдат Чкембари на гостување и почнете со скандирања и вие и они, Ајде да се тепаме и слични такви... што сакаме тоа ќе правиме, ти изгледа си натемпиран на два месеци да влезеш во овој фан клуб и да кењаш непотребно :helou:
 

BobiPFC

1970
Член од
16 април 2010
Мислења
133
Поени од реакции
2
znaciii ne mi se veruva kakvi pickiii...ma ovie se beter i od ciganine!! ako ne dojdat u petok treba odma da se izbacat od liga mislam stvarnoo se smesni !!!

ii aj cestito titula !!!!!:))
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
^ Па вие што к*р се палите кога дојдат Чкембари на гостување и почнете со скандирања и вие и они, Ајде да се тепаме и слични такви... што сакаме тоа ќе правиме, ти изгледа си натемпиран на два месеци да влезеш во овој фан клуб и да кењаш непотребно :helou:
очекував некој ваков малоумен да се јави..............но сепак интернетов не познава граници................КОЈ БЕШЕ ИНИЦИЈАТОР на тепачката,ЗАШТО ЈА ПОЧНА,НЕ може кошаркарски дуел да издржи..............доста со удирање во ѕид лелел што му направиМЕ,лел каква пичка ќелава..........ало брееее освести се не :drk:ај

прочитај убаво што напишав и пробај човечки да го разбереш.....................

Србија,Англија,Кореја,Гана,Аргентина,Партизан,Челзи,Интер,Реал.........................за сите се навива само Партизан и Србија,Англија,Кореја,Гана,Аргентина,,Челзи,Интер,Реал. СЕ ВОЛИИИИИИИИИ братееееееее Србијааааааааааа :pos2:
 

Спасев

Партизан, Мајами Хит
Член од
30 април 2009
Мислења
1.947
Поени од реакции
239

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
очекував некој ваков малоумен да се јави..............но сепак интернетов не познава граници................КОЈ БЕШЕ ИНИЦИЈАТОР на тепачката,ЗАШТО ЈА ПОЧНА,НЕ може кошаркарски дуел да издржи..............доста со удирање во ѕид лелел што му направиМЕ,лел каква пичка ќелава..........ало брееее освести се не :drk:ај

прочитај убаво што напишав и пробај човечки да го разбереш.....................

Србија,Англија,Кореја,Гана,Аргентина,Партизан,Челзи,Интер,Реал.........................за сите се навива само Партизан и Србија,Англија,Кореја,Гана,Аргентина,,Челзи,Интер,Реал. СЕ ВОЛИИИИИИИИИ братееееееее Србијааааааааааа :pos2:
опрај се ало
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
очекував некој ваков малоумен да се јави..............но сепак интернетов не познава граници................КОЈ БЕШЕ ИНИЦИЈАТОР на тепачката,ЗАШТО ЈА ПОЧНА,НЕ може кошаркарски дуел да издржи..............доста со удирање во ѕид лелел што му направиМЕ,лел каква пичка ќелава..........ало брееее освести се не :drk:ај

прочитај убаво што напишав и пробај човечки да го разбереш.....................

Србија,Англија,Кореја,Гана,Аргентина,Партизан,Челзи,Интер,Реал.........................за сите се навива само Партизан и Србија,Англија,Кореја,Гана,Аргентина,,Челзи,Интер,Реал. СЕ ВОЛИИИИИИИИИ братееееееее Србијааааааааааа :pos2:
Братееееееее среди си ги прво мислите и речениците и после реплицирај... ајде :helou: до тогаш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom