Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
Bravo za denes SOVRSENO si ja zavrsivme rabotata na tribina !!!! jas mislam sekad vaka treba da bide, da ne gi krevame mn vo oblaci igracive zosto si dozvoluvaat luksuzi... jas sum vaka da bide do kraj na sezona.... EDNA POBEDA NISTO VAZNO, NASETO SRCE E SEUSTE TAZNO !!!
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
Bravo za denes SOVRSENO si ja zavrsivme rabotata na tribina !!!! jas mislam sekad vaka treba da bide, da ne gi krevame mn vo oblaci igracive zosto si dozvoluvaat luksuzi... jas sum vaka da bide do kraj na sezona.... EDNA POBEDA NISTO VAZNO, NASETO SRCE E SEUSTE TAZNO !!!
поздрав зоки честито за победата уште еднаш:vozbud:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Bravo za denes SOVRSENO si ja zavrsivme rabotata na tribina !!!! jas mislam sekad vaka treba da bide, da ne gi krevame mn vo oblaci igracive zosto si dozvoluvaat luksuzi... jas sum vaka da bide do kraj na sezona.... EDNA POBEDA NISTO VAZNO, NASETO SRCE E SEUSTE TAZNO !!!
zoc mi se sviga toa sto pisuvas , ali parolata e obratno
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Честитки за играта на МЗТ. Вчера ги надиграа играчите на Струмица, кои беа како муј без глави.
Нека продолжат во исто темпо МЗТ , па и Вардар и Фени да ги совладат.
Честитки.

@Billa Bong
Пер мобилниот ми паднал у кола на седиштето, таман ќе се фаќав за џебовите глеам нема го, ај у курац.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
kaj si be majstore !!!!! inace vepar ni e eden od vodzire posle radikal hahahahahhahhahahaha lazam vepar si e vepar
ah malo malooooooo:3:

Аеродромка е малу пијана, па да расчистиме, Радикал ниту е воџа ниту ке биде воџа
kako be ne si vodja,pa koj go vodi radikalnoto krilo na FAMILY AERODROM,ti i liljak:uvo:,:pos2:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Од утакмица до утакмица, ми се зголемува бројот на приврзаниците, впрочем сведок си и самиот :)
ako mislis na mene i na vepar deka sve sedele so vas dve utkmici se lazes ne ste se zgolemile!!! nie dojdovte tebe da te pratime dali navivas , posto nisto ne pees , a karti baras posle :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
sekoja cest za pobedata :) vcera dva provincijalski kluba si otidoa so poraz od skopje haha.Samo napred :salut:
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
хахахаах :pos2:
gi utepavme pelister vo gradski park,neznaea kaj im e glavata 92-70 poslednata cetvrtina bese spektakularna so mnogu dobra igra:driblinzi,banani,kucanje super ...aj aj samo napred pa da go vidime i MZT vo playoff pa da dade gospod so rabotnicki:vozbud: :vozbud: :vozbud: da se borat za titula a ne ova provincijalcive da ja nosat nadvor od skopje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom