Фан клуб: МЗТ Скопје

Pelister 2008

Ветеран
Член од
28 ноември 2010
Мислења
1.044
Поени од реакции
525
Дали вистината за Ф.А. дека ке ги подржат навивачите на Ираклис и дека се во добри односи, дека на секој натпревар Ф.А. ќе вади грчко знаме станува вистина со пишување на името на своте профили на грчки јазик - αεροδρόμιο οικογένεια ? Го прочитав како коментар колку е ова вистина ?
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
Не треси зелени
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: FA

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Дали вистината за Ф.А. дека ке ги подржат навивачите на Ираклис и дека се во добри односи, дека на секој натпревар Ф.А. ќе вади грчко знаме станува вистина со пишување на името на своте профили на грчки јазик - αεροδρόμιο οικογένεια ? Го прочитав како коментар колку е ова вистина ?
:pos::pos::pos:
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
545
Поени од реакции
110
Дали вистината за Ф.А. дека ке ги подржат навивачите на Ираклис и дека се во добри односи, дека на секој натпревар Ф.А. ќе вади грчко знаме станува вистина со пишување на името на своте профили на грчки јазик - αεροδρόμιο οικογένεια ? Го прочитав како коментар колку е ова вистина ?
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
auuuu...ke riknam od smeenje.....pa normalni li ste vie sto pisuvate...:pos: :pos: :pos:
Gate 10 & FA - aj posle neka kaze nekoj deka medijatorot nimic ne si ja vrsi dobro rabotata...:pos: :pos: :pos:
 
Член од
7 јули 2010
Мислења
1.695
Поени од реакции
828
Никола Гајдаџиев,Маркус Китс,Игор Мијајловиќ, Марјан Јаневски,Ервин Цого, Ѓорѓи Чековски,Кејд Дејвис,Огнен Стојановски, Ристе Стефанов, Игор Пенов, Ѓорѓи Кочов и Тони Грнчаров ! Не сме мн јаки така :)
 
Член од
21 февруари 2011
Мислења
65
Поени од реакции
21
Со само еден висок кошаркар (Чековски е комплетно аут во играчка смисла), тешко нешто ќе се направи. Многу тешко.
 

Aerodrom News

Магдонос
Член од
19 август 2010
Мислења
119
Поени од реакции
31
Хмммм искрено незнам што да мислам за сезонава што е пред нас ....
Дали да му верувам на Тодоров и поголемиот дел навивачи и симпатизери или да си идам по моја логика....

Јас искрено мислам ако американците се просечни како секои американци што ги гледаме секоја година кај нас во Македонија... МЗТ тешко до титула и оваа година...

-Доаѓањето на Чековски е најголема утка до сега.....
-Сите центри отидоа останавме само на американецот (206) да се надеваме..(Чековски не го сметам ни за на клупа)
-Другите позиции ни се добро надополнети со играчи....

Јас како и секоја година пак ќе си се надевам на титула .... Али и да ја нема...
"НЕ ми треба мене Титулаа,За тебе верно Јас да навивамм.........."
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Хмммм искрено незнам што да мислам за сезонава што е пред нас ....
Дали да му верувам на Тодоров и поголемиот дел навивачи и симпатизери или да си идам по моја логика....

Јас искрено мислам ако американците се просечни како секои американци што ги гледаме секоја година кај нас во Македонија... МЗТ тешко до титула и оваа година...

-Доаѓањето на Чековски е најголема утка до сега.....
-Сите центри отидоа останавме само на американецот (206) да се надеваме..(Чековски не го сметам ни за на клупа)
-Другите позиции ни се добро надополнети со играчи....

Јас како и секоја година пак ќе си се надевам на титула .... Али и да ја нема...
"НЕ ми треба мене Титулаа,За тебе верно Јас да навивамм.........."
Кејд Дејвис и Ноа се проверени играчи токму од Тодоров и нема зашто да не веруваме дека се добри играчи, а јас поготово најмногу очекувам од Кејд Дејвис па ќе видиме како ќе се покаже. Како што спомна на интервјуто Тодоров најверојатно ќе се доведе уште еден центар, па на нас ни преостанува да почекаме и да видиме кој ќе биде тоа.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Овде се глумеа малце Гробари(и када не будеш први ти)сепак добро видео испадна.:D
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Овде се глумеа малце Гробари(и када не будеш први ти)сепак добро видео испадна.:D
Да да Гробари глумат, жими таквото... било која екипа со навивачи да изгубат во полуфинале, финале ќе останат после утакмица да ги "тешат" играчите, не знам што сте се нафурале сите а нешто е добро склопено мора да е од гробари или делије преземено, страшна работа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom