Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Sto Karakolev se vraka vo mzt ?!? i Dzoker ke dojde kaj vas ?!?! hahaha...Kakva ekipa se tie dvajca.Uste zaedno koga ke igraat...:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Sto Karakolev se vraka vo mzt ?!? i Dzoker ke dojde kaj vas ?!?! hahaha...Kakva ekipa se tie dvajca.Uste zaedno koga ke igraat...:pos2::pos2::pos2:

Од нас треба да дознаваш дека си иде Караколев од кај вас...ТОЛКУ ТИ ИНТЕРЕСИРА работнички. мизерија
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Од нас треба да дознаваш дека си иде Караколев од кај вас...ТОЛКУ ТИ ИНТЕРЕСИРА работнички. мизерија

Lele decko sto ti e na tebe sto stalno se furas?!?! objasni im na site ovde te molam...Neznaev,ne sum cul,sto ima vrska.A toa kolku me interesira RABOTNICKI,ti sigurno najdobro znaes :drk::drk:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Lele decko sto ti e na tebe sto stalno se furas?!?! objasni im na site ovde te molam...Neznaev,ne sum cul,sto ima vrska.A toa kolku me interesira RABOTNICKI,ti sigurno najdobro znaes :drk::drk:

Па се фурам коа си лажен навивач! да дознаам од вас дека некој од МЗТ отишол у раб?! аууу срамота ! Да еве баш дознав колку те интересира рабопи*ки :tapp:
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Па се фурам коа си лажен навивач! да дознаам од вас дека некој од МЗТ отишол у раб?! аууу срамота ! Да еве баш дознав колку те интересира рабопи*ки :tapp:
Jas sum lazen navivac ?!?!hahahaa.DECKO ME POZNAVAS ?!? Ako ne me poznavas nemozes da zboris,posto na pamet zboris...taka da ne se furaj samo posto gleas deka nikoj ne gi ebe takvite kako tebe.

P.S.DOSTA TRESKAS GLUPOSTI:tapp:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Jas sum lazen navivac ?!?!hahahaa.DECKO ME POZNAVAS ?!? Ako ne me poznavas nemozes da zboris,posto na pamet zboris...taka da ne se furaj samo posto gleas deka nikoj ne gi ebe takvite kako tebe.

P.S.DOSTA TRESKAS GLUPOSTI:tapp:

По твоите постови ти го мерам умот..Мислиш никој не ги ебе таквите фолиранти како тебе. уживај знаеме дека за инат си цпб потпишан а не си го глеал раб ни 1 :uvo:
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
да му беше местото кај нас,немаше повторно да се врати пак кај вас.нешто сигурно го привлекува кај вас:smir:
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
aiiii kolku nema da se vrati karakolev u mzt toa e cudo....a i da se vrati ke go jade i toa mn,nozete ke mu gi iskrasam da nemoze da igra krvta da mu ebam seljacka
 

Kajgana Shop

На врв Bottom