Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
па ти провоцираш затоа може да те банираат..јас објаснувам убаво и без провокации али тебе ако те боли за вашите постапки не треба на мене да се лечиш..а у секое време сум спремен...
За атлетика :pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
за бегање???:pos2::pos2::pos2::pos2:нема врска ај да оладиме тапа се муабетиве а за нас ти казав ке се видиме!!!позз
неможе така ...ти ме знаеш јас тебе не покажи се прво кој си како си..јас се покажав зашто не се плашам од никој и ништо...си можам...ја имам таа привилегија
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
неможе така ...ти ме знаеш јас тебе не покажи се прво кој си како си..јас се покажав зашто не се плашам од никој и ништо...си можам...ја имам таа привилегија
кај се покажа?
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
неможе така ...ти ме знаеш јас тебе не покажи се прво кој си како си..јас се покажав зашто не се плашам од никој и ништо...си можам...ја имам таа привилегија
епа убаво бе дечко што се показа!па нели ти се многу спремен и не се плашиш од никој и ништо?ако е така што се замараш кој сум јас?немој ти ич да се замараш ја ке се замарам за тебе да те најдам ти само уживај си и резервирај кревет во градска!!!ај сеа не ме замарај гнидо една мочана!!!
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
неможе така ...ти ме знаеш јас тебе не покажи се прво кој си како си..јас се покажав зашто не се плашам од никој и ништо...си можам...ја имам таа привилегија
Покажи се гнидо да те превртиме.Стави бе слика тука
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе седи мирен ти не ја знаеш нивната организациона дружина која е наречена „Дива Младина“ праат партали таму низ кавадарци пази ке ти дојдат у италија после ни сицилија не ти помага :pos2::pos2::pos2:

Покажи се гнидо да те превртиме.Стави бе слика тука
за слика тука или линк од некого се јаде перманентен бан а постов твој сеа го пријавувам да превземат нешто
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
абе седи мирен ти не ја знаеш нивната организациона дружина која е наречена „Дива Младина“ праат партали таму низ кавадарци пази ке ти дојдат у италија после ни сицилија не ти помага :pos2::pos2::pos2:


за слика тука или линк од некого се јаде перманентен бан а постов твој сеа го пријавувам да превземат нешто
бравооооооооооо пичко бравоооооооооооооо ај сеа иди викни и полиција да ти ебам тоа гнидата глупа!
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Го читам муабетот ... и уше неможам да сконтам од кај се убаци КОЗАР-ИСТОК со неговите навреди према милото ни Скопје =) Ахххх комплекси на нижа вредност =)

пс:Зеленашите е тапа
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Го читам муабетот ... и уше неможам да сконтам од кај се убаци КОЗАР-ИСТОК со неговите навреди према милото ни Скопје =) Ахххх комплекси на нижа вредност =)

пс:Зеленашите е тапа
„Дива Младина“ тоа е екипата
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.202
Поени од реакции
34.434
Покажи се гнидо да те превртиме.Стави бе слика тука
бравооооооооооо пичко бравоооооооооооооо ај сеа иди викни и полиција да ти ебам тоа гнидата глупа!
Банирани по 3 дена. Контролирајте се, ова е опомена пред перманентен бан. А city park boy е отстранет од дискусијава. Нема што да бара во Фан клуб на МЗТ, кога е фан на Работнички.

Ако и понатаму проодлжи да се сведува дискусијава на пцуење, темата ќе биде затворена.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom