Фан клуб: МЗТ Скопје

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
nemaj gajle be ke te letam tebe na k... kolku sakas!!
ке ми леташ на к*р.....не бе не заебавај срамота е тука се зборело ли така!!!а?
сеа мама ако те фати да те плеска по газето ке видиш ти....Мрш копиљче малоумно...не ми се обраќај на мене ти веќе
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
ке ми леташ на к*р.....не бе не заебавај срамота е тука се зборело ли така!!!а?
сеа мама ако те фати да те плеска по газето ке видиш ти....Мрш копиљче малоумно...не ми се обраќај на мене ти веќе
тебе така те плеска мамичка па сеа делиш совети нешто!! Иди прошетај момааак ја и ти кога тогаш ќе се видиме!!! позз
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
ке ми леташ на к*р.....не бе не заебавај срамота е тука се зборело ли така!!!а?
сеа мама ако те фати да те плеска по газето ке видиш ти....Мрш копиљче малоумно...не ми се обраќај на мене ти веќе
абе ало како треба тебе да ти се каже да се губиш???па уште нешто тука се курчиш?слушај дечко подобро сеа изгуби се зашто ако се видиме ке добиеш плески по газето од мене не од мајкати!!!
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
остај го бе брат нека пише уште еднаш па ке се вози у гепекот на х 5 ката:pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе ало како треба тебе да ти се каже да се губиш???па уште нешто тука се курчиш?слушај дечко подобро сеа изгуби се зашто ако се видиме ке добиеш плески по газето од мене не од мајкати!!!
јухуууу ми смрзна гомното...моја работа што ке правам јас..ајде гит
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
јухуууу ми смрзна гомното...моја работа што ке правам јас..ајде гит
добро нема проблем ако така сакаш ке се видиме ја и ти, само моли се да бидеш у патики за да можеш побрзо да трчаш!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
добро нема проблем ако така сакаш ке се видиме ја и ти, само моли се да бидеш у патики за да можеш побрзо да трчаш!!!
обавезно...сакаш на утакмица...нее бе на утакмица нема да те најдам...вака негде на договорено ако сакаш
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
обавезно...сакаш на утакмица...нее бе на утакмица нема да те најдам...вака негде на договорено ако сакаш
ова обавезно ти значи дека ке бидеш у патики бе гнидооооооооо:pos2::pos2::pos2::pos2:ако ти носи си патики за да бидеш у секое време спремен да бегаш зашто незнаеш коа мозе да се најдеме гнидо една

обавезно...сакаш на утакмица...нее бе на утакмица нема да те најдам...вака негде на договорено ако сакаш
и ај доста сереш ке ме банираат заради тебе!!!ај губи се и не провоцирај а за нас не се секирај ке се видиме низ градов!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ова обавезно ти значи дека ке бидеш у патики бе гнидооооооооо:pos2::pos2::pos2::pos2:ако ти носи си патики за да бидеш у секое време спремен да бегаш зашто незнаеш коа мозе да се најдеме гнидо една


и ај доста сереш ке ме банираат заради тебе!!!ај губи се и не провоцирај а за нас не се секирај ке се видиме низ градов!!!
па ти провоцираш затоа може да те банираат..јас објаснувам убаво и без провокации али тебе ако те боли за вашите постапки не треба на мене да се лечиш..а у секое време сум спремен...
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
па ти провоцираш затоа може да те банираат..јас објаснувам убаво и без провокации али тебе ако те боли за вашите постапки не треба на мене да се лечиш..а у секое време сум спремен...

з за што си спремен?
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
па ти провоцираш затоа може да те банираат..јас објаснувам убаво и без провокации али тебе ако те боли за вашите постапки не треба на мене да се лечиш..а у секое време сум спремен...
за бегање???:pos2::pos2::pos2::pos2:нема врска ај да оладиме тапа се муабетиве а за нас ти казав ке се видиме!!!позз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom