Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
30 август 2009
Мислења
262
Поени од реакции
78
^ една недела пред утакмица ми досадуват на мобилен/фб а замислејте да не им најдам карта што ќе биде .
 
Член од
14 ноември 2014
Мислења
336
Поени од реакции
254
^ една недела пред утакмица ми досадуват на мобилен/фб а замислејте да не им најдам карта што ќе биде .
Јаките "навијачи" што не можат сами да си најдат карта за клубот што го сакаат. И тоа у сопствена земја, замисли на гостовање у србија да треба да идат негде :yid:
 

НЕНАСИТЕН!!!

СУМ ПО ТЕБЕ
Член од
8 мај 2012
Мислења
263
Поени од реакции
157
Член од
14 ноември 2014
Мислења
336
Поени од реакции
254
Цела сезона у АБА е изгубена, така да...
Па да, тоа мислев само не сакав тоа да го кажам :) Нејсе, бар да добиеме млади играчи што у мак првенство би играле со муда. ете статистиката на младите против гоце делчев утакмицата доста кажуе...
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.960
Поени од реакции
5.538
Треба да го дадат клубот на некој што знае да управува со него. Иако бев од тие кои се надеваа дека Кире ќе почне да игра како што треба, мислам дека е моментот да го откачат, доста го чекаат да му тргне. Оваа сезона е изгубена, па затоа и треба да почнат да прават некоја нормална екипа за наредната сезона, со нормален тренер.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

НЕНАСИТЕН!!!

СУМ ПО ТЕБЕ
Член од
8 мај 2012
Мислења
263
Поени од реакции
157
Треба одма по завршување на сезонава да се потпише со квалитетен тренер и да му се остават одврзани раце во засилувањата, а не да му се меша Мамич во работата. Секако тоа само ако се остварат најавите за голем буџет, ако не исто ко годинава ќе си мењаме тренери на месец-два.
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Факт е дека ако не гостува Партизан или Фмп салава ЈС нема да се наполни до крај,а во интерес на сите на кошарката е салата да биде полна,е сега како да е многу важно да ли ке има "гостински" навивачи?
Кошарката се игра за публика.
Секој си има право на слобода и нека си навива за кој сака,нека биде добра представа и нека победи подобриот.
Пишете ми кај се продаваат карти да си резервирам на време.Фала.
 
Член од
14 ноември 2014
Мислења
336
Поени од реакции
254
Факт е дека ако не гостува Партизан или Фмп салава ЈС нема да се наполни до крај,а во интерес на сите на кошарката е салата да биде полна,е сега како да е многу важно да ли ке има "гостински" навивачи?
Кошарката се игра за публика.
Секој си има право на слобода и нека си навива за кој сака,нека биде добра представа и нека победи подобриот.
Пишете ми кај се продаваат карти да си резервирам на време.Фала.
http://lmgtfy.com/?q=мзт+партизан+mktickets+
 

НЕНАСИТЕН!!!

СУМ ПО ТЕБЕ
Член од
8 мај 2012
Мислења
263
Поени од реакции
157
Факт е дека ако не гостува Партизан или Фмп салава ЈС нема да се наполни до крај,а во интерес на сите на кошарката е салата да биде полна,е сега како да е многу важно да ли ке има "гостински" навивачи?
Кошарката се игра за публика.
Секој си има право на слобода и нека си навива за кој сака,нека биде добра представа и нека победи подобриот.
Пишете ми кај се продаваат карти да си резервирам на време.Фала.
Океј, знаеме дека си Гробар, не мора тука да се правдаш. И вака и така сите што ќе седат таму ќе бидат плукани од целиот македонски род.
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Ја не кријам,ама не пцујам и не фрлам по нашава држава,едино кога е со Партизан МЗТ сум против МЗТ,ама немам намера да пцујам луѓе,само нормална подршка за клубот.
Инаку може и нема да сум со навивачи,ке си ја гледам нормално без некои големи возбудувања.
StarDrom
Фала пуно друже,што мислите ке останат карти пред мечот да се купат?
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Ајде некој нека ми напише на кое место во Сити Мол се продаваат влезници?
Пратив човек да ми купи,никаде не нашол и се распрашувал во Сити Мол никои не знаеле?
 
Член од
14 ноември 2014
Мислења
336
Поени од реакции
254
Го иступе со картиве, бев фин и ти дадов инфо каде што пишуе се. Да не сакаш и да ти идеме и да ти купиме? Дај адреса и по пошта ќе ти пратиме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom