Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
12 февруари 2014
Мислења
1.131
Поени од реакции
489
Мене ме боли душа што покажасва силу на трибину куде бева жене и деца, да ги пратиш исти било куде на ратиште у свет ке се усерев, још позна некои ликови што су како деца раснале сс тија људи, ама нека ги остане на част и поштење
Svi ga zboresmo toj tga, zasto ne se prekina utakmica i doigra naredan dn? Tga ne mozese a icera mozese? Ili bese finta na kumanovo sila da se pokaze...
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.259
Svi ga zboresmo toj tga, zasto ne se prekina utakmica i doigra naredan dn? Tga ne mozese a icera mozese? Ili bese finta na kumanovo sila da se pokaze...
И после добивам прашања у стил зашто немаш поштовање спрема полицију. Само кд ке ми текне на слику од тј дн ...
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.490
Поени од реакции
16.137
И после добивам прашања у стил зашто немаш поштовање спрема полицију. Само кд ке ми текне на слику од тј дн ...
A неколко недеље пред тој наши "браќа" лудуесва на Филип Втори и палесва га стадиона, а дебили само ги гледасва и не смеесва ни да ги писнев
 

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
A неколко недеље пред тој наши "браќа" лудуесва на Филип Втори и палесва га стадиона, а дебили само ги гледасва и не смеесва ни да ги писнев
Ноу комент
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.259
Една мала ретроспектива на тим што га имасмо, 2 играчи бивши наши моментално су у тимови што играм Ф4 у АБА лигу, и плус Костовски и ми не успеасмо да освоимо ништо. А сга претходно колко смо изгубиле од Пелистер, трагедија.
 

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
Една мала ретроспектива на тим што га имасмо, 2 играчи бивши наши моментално су у тимови што играм Ф4 у АБА лигу, и плус Костовски и ми не успеасмо да освоимо ништо. А сга претходно колко смо изгубиле од Пелистер, трагедија.
Нема га караџо затој смо изгубиле:D:P
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.490
Поени од реакции
16.137
Што не пишете бе дек смо днска играле, да не ме викава комшие кур што ке идеше. Детето што дојде е солидно, само слободни да вежба. Ѓорѓи ако настави сс овој темпо кариеру може да гу продужи у Пинк Пантери (едино ако газда максо не гу затегне чешму па да игра за Куманово и даље сс остали кумановски "таленти"). Овуј суботу играмо сс Блокотехну, а следеќу среду играмо сс Гостивар у наш храм на спортови. Само напред Куманово!!!
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.109
Поени од реакции
4.964
Тј Ѓорѓи везе нема , не знае да води топку ама затој тој друго дете може да биде нешто од њега ако продужи да добива шансу нормално. Па ете га Главчев колко не разбираше ама игра нон стоп па сга нема гајле исто и Мекиќ.
Него мене ми е за Стајиќа дечко гази како игра у одбрану колко топке украде само свака част.
 

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
Него што мислите од блокотехну колко ке изгубимо???
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.109
Поени од реакции
4.964
малка[DOUBLEPOST=1521899005][/DOUBLEPOST]абе па овој од 1 се играло гледам тепале смо сс пресврт у заѓну хаха лига најинтересна овуј годину па не памту кд е било такој свак свакога тепа
 
Последно уредено:

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
хаха не може нам нико ништа:D
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.109
Поени од реакции
4.964
Само кд би га појачале рекет сс центра да фаќамо повише скокови
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
ХАХАХАХАХХАХА победа у гости, 2-0 против Блокотехну :D БРАВО МОМЦИ!

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom