Фан клуб: КК Ангели Леов

  • Креатор на темата Ајсшутер
  • Време на започнување

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
mislam deka bese vas clen ne sum siguren ama dobar primer:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Не дечко, ти да мислеше немаше срања да пишуваш... Јас ти кажувам дека не беше наш член и ај сеа инаети се само да испаднеш манга вечер пред кооперација...
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.743
Не дечко, ти да мислеше немаше срања да пишуваш... Јас ти кажувам дека не беше наш член и ај сеа инаети се само да испаднеш манга вечер пред кооперација...
hahahahahahahahahahahaha
zamisli da ne si se rodil vo skopje ke si se samoubil do sega siromaskiot ti:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
hahahahahahahahahahahaha
zamisli da ne si se rodil vo skopje ke si se samoubil do sega siromaskiot ti:pos2::pos2::pos2::pos2:

Трипаш ???

Колку пати више треба да ти кажам ???

Џоинт не се прави од сеното што е од нива....:uvo::uvo::uvo:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
hahahahahahahahahahahaha
zamisli da ne si se rodil vo skopje ke si se samoubil do sega siromaskiot ti:pos2::pos2::pos2::pos2:
Не, ќе беше како вас...ама среќа субината е посилна од се...ти си таму, а Марко е од Скопје....а ти Пупоне, можеш да се колнеш во овој МИК :duel:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.743
Не, ќе беше како вас...ама среќа субината е посилна од се...ти си таму, а Марко е од Скопје....а ти Пупоне, можеш да се колнеш во овој МИК :duel:
ne nema da bide kako mene ke se samoubie:pos2:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.743
kolku plakate taxi za do centar da i go popusite na centralcite:pos2:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.743
vie ste provincija na skopje jas za skopjanec go smetam onoj sto e roden vo centar
a onie koi so tekot na vremeto se preseluvale od selo vo grad(ili pokraj gradot ste vie)
kako vo sekoj grad se znaat lugeto koi se od selo tie se najbucni pa taka i vie :helou:

-vie bodrete go vasiot tim no ne ste skopjani:uvo:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
vie ste provincija na skopje jas za skopjanec go smetam onoj sto e roden vo centar
a onie koi so tekot na vremeto se preseluvale od selo vo grad(ili pokraj gradot ste vie)
kako vo sekoj grad se znaat lugeto koi se od selo tie se najbucni pa taka i vie :helou:

-vie bodrete go vasiot tim no ne ste skopjani:uvo:
А кој фактор си ти за сметаш или не сметаш некого за нешто? Ти си човече роден во Свети Николе, град со жители помлаку од моето маало....затоа колни се ти во овој МИК.

Аеродром со Карпош се најурбанизираните населби во Македонија, така мене во лична карта ми пишува роден во Скопје, живее во Скопје, а тебе ...

Sveti Nikole is located in the center of the Ovče Pole valley, The Ovče Pole valley (meaning the valley of the sheeps) is renowned by the sheep-raising, production of sheep products

Сепак ти си само Shepherd и тоа ке си останеш, така да твоето мислење за Аеродром и кого ти сметаш за граѓанин неможе никако да биде релевантно.

А1 и земјоделската партија на Велија е твојот спас, така да со него комуницирај си, нас тука немора да не замараш, немаме ние допирна точка со аграр и земјоделие, така да неможеме да ти помогнеме
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.743
А кој фактор си ти за сметаш или не сметаш некого за нешто? Ти си човече роден во Свети Николе, град со жители помлаку од моето маало....затоа колни се ти во овој МИК.

Аеродром со Карпош се најурбанизираните населби во Македонија, така мене во лична карта ми пишува роден во Скопје, живее во Скопје, а тебе ...

Sveti Nikole is located in the center of the Ovče Pole valley, The Ovče Pole valley (meaning the valley of the sheeps) is renowned by the sheep-raising, production of sheep products

Сепак ти си само Shepherd и тоа ке си останеш, така да твоето мислење за Аеродром и кого ти сметаш за граѓанин неможе никако да биде релевантно.

А1 и земјоделската партија на Велија е твојот спас, така да со него комуницирај си, нас тука немора да не замараш, немаме ние допирна точка со аграр и земјоделие, така да неможеме да ти помогнеме
ne se nerviraj za mene ja nemam ne sum ni imal dopir so zemjodelstovoto
provincijalecu a tvoite pred da se naselat vo naselba aerodrom so kakva rabota se zanimale?-so molzenje kravi ili ovie na slikata:pos2:

jas ne znam zosto tie od centar tolku ne se falat deka se od skopje kako vie od aerodrom?????????:helou:
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Ajде бе прекинете мајка му стара. Ве читам уназад 3-4 страни, само серете на Фан Клубов. Ако имате некоја информација да пишете во врска со К.К Овче Поле тогаш постирајте не само се провоцирате: Овој од град бил овој од село...:nesvest:

П.С Ги гледам секој четврток во Велес во 25 мај салата имаат тренинг пред нас. Секој тренинг гледам по некој нов играч.
Првен МеКензи, па после еден двометраш(црнец) а сега викате имало и некој друг.
Цела Америка и пола Србија ја собраа :vozbud:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Ajде бе прекинете мајка му стара. Ве читам уназад 3-4 страни, само серете на Фан Клубов. Ако имате некоја информација да пишете во врска со К.К Овче Поле тогаш постирајте не само се провоцирате: Овој од град бил овој од село...:nesvest:

П.С Ги гледам секој четврток во Велес во 25 мај салата имаат тренинг пред нас. Секој тренинг гледам по некој нов играч.
Првен МеКензи, па после еден двометраш(црнец) а сега викате имало и некој друг.
Цела Америка и пола Србија ја собраа :vozbud:

Imas pravo za toa deka ne treba so provokacii,koj od kade e,nema sega crnec toa bilo nekoja spekulacija,ne e bitno koj od kade e,bitno e da se pobeduva

A deneska delegatot zgresil so pritiskanje na semaforot i se rasipa nesto i se prekina utakmicata,utre ke se igra utakmicata so Karpos Sokoli od 19.00 h
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Imas pravo za toa deka ne treba so provokacii,koj od kade e,nema sega crnec toa bilo nekoja spekulacija,ne e bitno koj od kade e,bitno e da se pobeduva

A deneska delegatot zgresil so pritiskanje na semaforot i se rasipa nesto i se prekina utakmicata,utre ke se igra utakmicata so Karpos Sokoli od 19.00 h
Во Велес да не ќе се игра ...:vozbud:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.743
Ajде бе прекинете мајка му стара. Ве читам уназад 3-4 страни, само серете на Фан Клубов. Ако имате некоја информација да пишете во врска со К.К Овче Поле тогаш постирајте не само се провоцирате: Овој од град бил овој од село...:nesvest:

П.С Ги гледам секој четврток во Велес во 25 мај салата имаат тренинг пред нас. Секој тренинг гледам по некој нов играч.
Првен МеКензи, па после еден двометраш(црнец) а сега викате имало и некој друг.
Цела Америка и пола Србија ја собраа :vozbud:
pa toj(radical boy) zamara na ovoj fan club ja sum za ovce pole a toj ne znam sto majka trazi ovde:toe:

OVCE POLE vs karpos s. 93-80:vozbud:

sega imame ist ucinok so mzt 5-5:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom