Фан Клуб: Шкупи

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.789
Поени од реакции
44.238
Имате тема за навивачки групи, мерете си ги таму со ленирчиња од 5 cm чив е најголем, вака само ја упропастувате темава и водите еден ист муабет за кој убеден сум дека ке догура до лепење на етикети и ке резултира со санкции од наша страна .

Мое е да предупредам, ваше е како ке продлжите . . .
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ke zaklucam tema ako idalje si gi merite, jasno!!!
A vas ke ve ispobaniram za da vi dojde malku um!
Mozokot ne vie najvazna tocka, ama ocigledno vi e samo tocka!!
Mirni!!
 
Член од
31 август 2009
Мислења
78
Поени од реакции
4
ja gi svacam site tie sto se protiv sloga i izmisluvat se za niv posto sloga vleva strav i trepet bidejki taa e vele sila so tradicia vo mak fudbalot. a nejzinite navivaci se najverni na ekipata i naj osoglaseni koga taa treba da se bodri i ovaa e se sportski. no ako nekoj saka vo cair magub da ide i da se pravi togas toa ne e bodrenje i se se kaznuva ne od navivaci na sloga tuku od caircani
 
Член од
3 август 2009
Мислења
417
Поени од реакции
56
Добро бе луѓе што се препукувате за глупости еве на пример јас сум Македонец и навивам за Слога што има тука лошо престанете да ги делите клубовите на македонски и албански се додека е така ке има лоши настани низ државава. Ко божем не се радуваат комитите кога ке даде гол Ејупи од Вардар или па шверцерите некој македонец од Слога. Знам дека џабе пишувам никој нема да сфати али бар ке си се олеснам:smir:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.356
Добро бе луѓе што се препукувате за глупости еве на пример јас сум Македонец и навивам за Слога што има тука лошо престанете да ги делите клубовите на македонски и албански се додека е така ке има лоши настани низ државава. Ко божем не се радуваат комитите кога ке даде гол Ејупи од Вардар или па шверцерите некој македонец од Слога. Знам дека џабе пишувам никој нема да сфати али бар ке си се олеснам:smir:
Навиваш за слога затоа што зивееш во чаир или си зивеел така
 
Член од
3 август 2009
Мислења
417
Поени од реакции
56
Навиваш за слога затоа што зивееш во чаир или си зивеел така
Навивам за Слога зашто и тренирав таму не само што живеев и грев е да се пожалам сите бевме исто третирани и македонци и останати без разлика кој беше тренер дали наш, албанец или турчин(тројца имаше незнам за сега)
 
Член од
25 јануари 2008
Мислења
1.839
Поени од реакции
68
Навивам за Слога зашто и тренирав таму не само што живеев и грев е да се пожалам сите бевме исто третирани и македонци и останати без разлика кој беше тренер дали наш, албанец или турчин(тројца имаше незнам за сега)
Конечно излезе некој паметен тука :smir:
 
Член од
25 јануари 2008
Мислења
1.839
Поени од реакции
68
pameten oti ima slika na juve ili radi mislenjeto
treba da se znaete i dvajcata ste trenirale u sloga :) kizz artan
Хахах, паа навива за Јуве, навива за Слога, а и ја смири малку атмосферата во темата не знам дали знаеш има преку 20 избришани поста! Кис и до тебе!:icon_lol:
 

Benyaminn

Born To Die
Член од
5 ноември 2008
Мислења
36
Поени од реакции
1
Абе Шверцерадоси ке ми одговори некој на прашањето или јок ???
-ке доагате во Ѓорче или не ??

-Пошо ја фалите вашата кежуал екипа како една од најаките на Балканов...ке дојдете или не...да ве видиме на дело ??
Abe sto praevte kaj tenekite, neli mestoto vi e na tribina? I zasto si nosite rekviziti ako ste u bojkot? :wink:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Abe sto praevte kaj tenekite, neli mestoto vi e na tribina? I zasto si nosite rekviziti ako ste u bojkot? :wink:
Лол...што има врска тоа ако сме во бојкот значи не смееме да носиме реквизити ???

Кај сакаме ке одиме ние бе наш стадион е,никој не ни може ништо ;)
 

Benyaminn

Born To Die
Член од
5 ноември 2008
Мислења
36
Поени од реакции
1
Лол...што има врска тоа ако сме во бојкот значи не смееме да носиме реквизити ???

Кај сакаме ке одиме ние бе наш стадион е,никој не ни може ништо ;)
Ne me svati, a ne ni ocekuvav...:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom