Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
Сигурно Тодоров ни дал...од партијата што зел.
или ахмети ? се воздржуем од изборите уште да немешам политика. треба да барам слике по нет ка му давате на ахмети дрес шкендија со негово име и 12ка или 13ка позади, и цело раководство на балисти ка се поздравуе со него ? или знаменцињата мали со едната страна балисти другата бди... или ништо вакво непостои ?
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
pa kako be do transparentot ?

nie ne navivame skoro 2 nedeli (zs kazneti bevme ) ??
kako moze toa ?
cudna rabota :tapp:
 
Член од
30 август 2009
Мислења
203
Поени од реакции
14
ako ova e najdeno, no kako sto znam spored mentality ultras koreografiata ako se korsti ednas i vise nema sto da e koristna za grupata i se frla taka da berete nase gubre pozz
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
ahahhahahahahahahahahah lele i ovaa go vidovme ej.....

da krades koreografija i ova go vidovme....
pak vidovme slaba tocka kaj komitite kolku se kompleksirani od nas....i tie ivojvodite...Sakat da prat ime od nas....hahahahhahaha jebi ga...
 
K

kalimer0

Гостин
ako ova e najdeno, no kako sto znam spored mentality ultras koreografiata ako se korsti ednas i vise nema sto da e koristna za grupata i se frla taka da berete nase gubre pozz
Ај биди искрен према себе си и длабоко во себе признај дека оваа кореографија (дали за прв или втор-трет пат) планиравте да ја извадите сабота против Вардар?
Епа за ваша несреќа Војводите ве попречија во тоа. Сега можете да се тешите колку сакате ама вечерва некому ќе му недостига кореографијата :vozbud:
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.365
Поени од реакции
28.132
ahahhahahahahahahahahah lele i ovaa go vidovme ej.....

da krades koreografija i ova go vidovme....
pak vidovme slaba tocka kaj komitite kolku se kompleksirani od nas....i tie ivojvodite...Sakat da prat ime od nas....hahahahhahaha jebi ga...
Сакаш да кажеш пак дека е копирана, абе тољољо оваа кореографија беше извадена кај вас еднаш и сега сакавте ваљда пак.... Така да немаш право да збориш, признајте пораз бе мажи ли сте што ли сте!!
 
Член од
30 август 2009
Мислења
203
Поени од реакции
14
Ај биди искрен према себе си и длабоко во себе признај дека оваа кореографија (дали за прв или втор-трет пат) планиравте да ја извадите сабота против Вардар?
ova protiv vardar .? ne sme tifogrupa sto edna koreografija ja iskoristuvame po 100pati ko vas :)
--- надополнето: Sep 28, 2011 10:31 PM ---
http://www.youtube.com/watch?v=5Fbcmh6UIWY

EDNAS GAZI VALAKOT AM SEKOGAS BOLI :) huh
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Сакаш да кажеш пак дека е копирана, абе тољољо оваа кореографија беше извадена кај вас еднаш и сега сакавте ваљда пак.... Така да немаш право да збориш, признајте пораз бе мажи ли сте што ли сте!!
kakov poraz??
za prv pat vo mojot zivot slusam deka koreografijata moze da bide kradena :tapp::pos:
KOMPLEKSIIIIII
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Шкендија - Вардар


Шкендија - Тетекс


Да не постирам и слики со големото албанско знаме извадено на 3 натпревари сигурно.
glup mozes da go praes nekoj drug sto nema oci ama mene ne izvini

kaj gledas koreografija kaj vtorata slika ?
 
Член од
30 август 2009
Мислења
203
Поени од реакции
14
Шкендија - Вардар


Шкендија - Тетекс


Да не постирам и слики со големото албанско знаме извадено на 3 натпревари сигурно.
sosema drug materjall e ova , pa ti kuliraj si , a za znameto nema sto da ti zboruvam posto tolku te ucele nema da me razeberes cao prijatno
--- надополнето: Sep 28, 2011 10:44 PM ---
a isto taka gledam nasite sliki se rangirat vo edni ot najgledanite posto cel del gi gledate ... goal ama kompleksi i toa kako hahahahaahaha
 
K

kalimer0

Гостин
sosema drug materjall e ova , pa ti kuliraj si , a za znameto nema sto da ti zboruvam posto tolku te ucele nema da me razeberes cao prijatno
Разбирам јас дека сте Албанци и тоа е албанско знаме ама не ја разбирам поентата да се вади на секој важен натпревар (Тетекс, Вардар, Партизан). Се работи за дуел на кој игра Шкендија а не репрезентација на Албанија
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom