Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.
B

Beck's

Гостин
osekam ke srusime uste eden rekord na posetenost naredniot mec :) sepak se nadevam deka mecot ke se igra vnedela,da ima so poveke,iako i vsabota izgleda ke se zatvarat dosta dukani :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
osekam ke srusime uste eden rekord na posetenost naredniot mec :) sepak se nadevam deka mecot ke se igra vnedela,da ima so poveke,iako i vsabota izgleda ke se zatvarat dosta dukani :)
Јас не се надевам на полн стадион.Тие нема да ја наполнат цела трибина,но се надевам 3-те други трибини ќе бидат наполнети до крај!
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
za nas se znae ke gi polneme 3 tribini...kako sekogas nivna e da go polnat 1 tribina i mislim deka ni toa nema da go polnat...i DA VIDAT ZA KOGO NAVIVA TETOVO... !

I da posle mnogu godini da tepame....!!:drk:

--- надополнето ---

i koj ima informaci dali igracite na teteks pocnale da trenirat ?
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
za nas se znae ke gi polneme 3 tribini...kako sekogas nivna e da go polnat 1 tribina i mislim deka ni toa nema da go polnat...i DA VIDAT ZA KOGO NAVIVA TETOVO... !

I da posle mnogu godini da tepame....!!:drk:

--- надополнето ---

i koj ima informaci dali igracite na teteks pocnale da trenirat ?
А зошто да не' интересира нас тоа!!

И што уште треба да видат за кого навива Тетово кога веќе сите знаат дека само Шкендија може да го наполни стадионот во Тетово!
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
^
Me interesira do kolku ke go terat filmot za bojkotiranje.... !! posto e star film i ste naucevmo koj se ovie !!!

ZA OVA UTAKMICA KOMPROMIS NEMA POBEDA POBEDA I SAMO POBEDA
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.469
Поени од реакции
81.911
drugo nesto popametno imas da kazes , samo provociranje nisto drugo :D

So da praime i nie , sekoja nedela tifo praime , odime kade sakame , toa e toa .. :D
\
Не ве провоцира, него тој што го пишувал слоганот подобро да си го напишал на Албански, зошто очигледно Англиски не му е јака страна.
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.826
Поени од реакции
6.350
drugo nesto popametno imas da kazes , samo provociranje nisto drugo :D

So da praime i nie , sekoja nedela tifo praime , odime kade sakame , toa e toa .. :D
Научете англиски и не се брукајте со вакви плакати повеќе.Уствари плакатот ви е на место,секој може да ве сопре хахахах
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Мислам дека не е кој знае каква грешка,од јазицивекои ги познавам само во Англискиот двојната негација се поништува, така да не е голам брука :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Добро издание на Балистите:

На граница :)

Ballistet...jpg

Ballistet.jpg

Ballistet....jpg
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Кога се игра сигурно утакмицава..??ајде вие сте домачини треба да знаете :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom