Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.
В

Вори

Гостин
Па како што изгледа после се ќе замине од Харчестер,а тоа е добро за нас,ама и да остане пак ние ќе освоиме .!!!
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
sig.li ke davat nesto na A1 i A2...oti ne sum videl na reklama ni na ednata ni pa na dr.TV....pozz
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Има сега еден турнир на 1 и 2 август се игра во Москва, ќе пренесуваат на А1 и А2, потоа на 8 и 9 август има повторно се игра во Амстердам ми се чини и тие ќе бидат пренесувани на А1 и А2. Потоа следи и премиер лига, исто така преноси на А1 :) Имате среќа бе, како не даваа Примера на А1, а не да гледам на Сител ми се смачи (иако повеќе гледам на други отколку на сител) :)
 
В

Вори

Гостин
Добри се и Сител бе.Иначе на гол.ком прочитав една вест,позитивна,дека англиската 5 Челси,Јунајтед,Арсенал,Ливерпул и Тотенхем се борат за младиот играч на Јуве,Себастијан Џиовинко.Ако е ова вистина е супер,ама работата е покрај 4 тима дали ќе можеме да го земеме....
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
А бе ние веке имаме добар тим. Финтата е од година в година Премиер лигата станува се посилна и посилна, и не сме само ние. Многу пари се фрлаат.:toe:
 

Pere86

Chelsea Fun
Член од
30 јули 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
KAKO I DA E CHELSEA CE BIDAT SAMPIONI U PRAVO SI TOTENHEM SE KRENA MNOGU PRED TOA NIKADEN GO NEMASE AMA NE MOZA SO CELZI
 
В

Вори

Гостин
Според 24фудбал.ком.мк,Челси сега се заинтересирале за Диего,ама изворот на информацијата ми е крш.Позз!!!
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
ХАХАХА. Крш. Тие информациии ти се бетер од крш. Нашиве спортски веб сајтови се гола вода:pos2:
 
В

Вори

Гостин
Не бе гола вода,кисела вода.Хе,хе.Ама ако јас да напишам што сум прочитал,па за другото...:salut:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
А шо играше Диего, полушпиц или....?
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Ако е плејмејкер нема што да бара.
Бај да Веј, на А2 ке се гледа. :salut:
 
F

fantomX

Гостин
Ја ги имам гледано како плејмејкер, па не знам, мож да можи и како крило да игра.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom