Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
У финалето да ги скинете на Манчестер!
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Честито :smir:
Многу од нас несметаа дека ќе го достигне Аврам она што не го достигна Мурињо.
Излезе од никаде, не беше мн. познат а сеа има шанса да земе 2 титули, браво за Аврам и одличната игра на Челзи, среќно во финале ...
 
Член од
23 април 2008
Мислења
457
Поени од реакции
4
yesssssssssss
konecno finaleee.bravo za soncinjavaaaa.site dobro odigraa. luge ja pa ne vidov offside na golot na essien...
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Пасивен ... Дрогба му го блокираше видикот на Реина ама како и да е во Москва идете :D
 
F

fantomX

Гостин
За сите чори, слепи и со слични маани:

Првио гол:
http://www.goalvideoz.com/watch/2600-cheslea-1-vs-liverpool-april-30-2008-champions-league/
Гледајте внимателно до крај, и видете на забавената снимка во 23 секунда од целиот клип, во која позиција е вториот играч на Ливерпул во одбраната броено одоздола во однос на Калу (изгледа Хипија е). НЕМА ОФСАЈД!!!

Вторио гол:
http://www.goalvideoz.com/watch/2602-chelsea-2--liverpool-1-champions-league-2008-/
Гледајте внимателно во 6та секунда од клипот, како тој од Ливерпул (пак Хипија че да е) стартува директно на ногата на Балак!
ЧИСТ ПЕАНЛ!!!

Третио гол:
http://videos.sapo.pt/8zZmRzBqMAG0djK2zuhB
Пак гледајте внимателно во 12 секунда од клипот, и споредете ја позицијата кога втрчува Анелка со позицијата на централнио дефанзивец на Ливерпул кој е околу 16-никот. ПАК НЕМА ОФСЈАД!!!

И појќе да не сте зуцнале за голојте, оти сите се РЕГУЛАРНИ И ЧИСТИ КО СОЛЗА!!!!
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
добро одигравте со ливерпул...
но сепак манчестер е друга приказна... :devil2:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
da dade gospod avionot nakaj moskva da im se srusi
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Da dade gospod da pobedime samo zaradi Grant. Dusata mu ja izvadija na covekot. Ako ne se prezvikuva Mourinho ili Kapelo toj e nikoj i nisto, NEMAGRESKA. Covek od krv i meso. Go postigna najgolemiot uspeh.
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Честито пласман...заслужено
 
F

fantomX

Гостин
yesssssssssss
konecno finaleee.bravo za soncinjavaaaa.site dobro odigraa. luge ja pa ne vidov offside na golot na essien...
Дрогба беше во офсајд, но не играше со топката. Според помошнико, му сметал на Реина. Мислам нема зошо да се лутиме на суддите за голо на Есиен, правилна одлука.
Ја барем почитувам судиски одлуки, за разлика од другиве плачковци, овај фанови.
 

fantom y

Fuck OFF!
Член од
27 јануари 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Дрогба беше во офсајд, но не играше со топката. Според помошнико, му сметал на Реина. Мислам нема зошо да се лутиме на суддите за голо на Есиен, правилна одлука.
Ја барем почитувам судиски одлуки, за разлика од другиве плачковци, овај фанови.
И јас почитувам судиски одлуки откако ке тепа мојот тим! :nenene:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
da dade gospod avionot nakaj moskva da im se srusi
Незнам зошто толку љубоморите на клубов, претходно тој Влатко_100 сеа ти, и мене не ми е омилен клуб ама кога играат добро зошто да не победат ...
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Честито дечки, покажавте храброст и решителност вечерва. Со среќа во финалето. Нека победи подобриот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom