Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 декември 2009
Мислења
55
Поени од реакции
0
Не сум точно информиран која е агенцијата, но до утре ќе се потрудам да дознаам повеќе информации околу тоа и ќе ве известам.
п.с. Има реклама на едно локално радио ја пуштаат.
Пошто ја сум од Кавадарци, не сум во можност да ја слушнам рекламата на Струмичкото локално радио :smir: така да ќе оставам на тебе да кажеш повеќе информации за превозот и се др.
 

UNKNOWN_ARTIST

Blue is the colour!!!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
892
Поени од реакции
555
Chelsea are expected to line-up in the following 4-3-2-1 formation:

1 Petr Cech
2 Branislav Ivanovic
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
13 Michael Ballack
20 Deco
8 Frank Lampard
10 Joe Cole
39 Nicolas Anelka
15 Florent Malouda


Subs: 22 Ross Turnbull, 2 Paulo Ferreira, 33 Alex, 17 Yury Zhirkov, 24 Nemanja Matic, 45 Fabio Borini, 23 Daniel Sturridge.

Пошто ја сум од Кавадарци, не сум во можност да ја слушнам рекламата на Струмичкото локално радио :smir: така да ќе оставам на тебе да кажеш повеќе информации за превозот и се др.

Океј колега...
 

StefanJT26

Captain , Leader , Legend
Член од
11 јануари 2010
Мислења
610
Поени од реакции
7
Се е ок , само наместо Деко , Жирков нека игра.
 

Ace CFC

KTBFFH
Член од
15 октомври 2009
Мислења
362
Поени од реакции
22
Дечки за 165 евра во Струмица една агенција организира превоз за натпреварот Интер - Челзи во Милано на 25 февруари, во цената е вклучена и картата секако.
Е сега што се однесува до мене можеби и ке присуствувам но само немам биометриски пасош па од утре си ја фаќам работата на озбилно да извадам под итна постапка, зошто ваква шанса не се пропушта. Тоа ќе биде спектакл.
ej a mozes da mi kazis kolku vreme ke sme i kako sve za prevozov dali ke se odit samo za natprevarov i odma nazad ili ke imat malce setajne i vo kolklu sve se trgat i kako ke e planot,ako znaes ako ne ok,zs mn sakas da odam da ja gledam zs sum i ja chelsea i za inter a ne sum biden dosega na nieden natprevar

Chelsea are expected to line-up in the following 4-3-2-1 formation:

1 Petr Cech
2 Branislav Ivanovic
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
13 Michael Ballack
20 Deco
8 Frank Lampard
10 Joe Cole
39 Nicolas Anelka
15 Florent Malouda


Subs: 22 Ross Turnbull, 2 Paulo Ferreira, 33 Alex, 17 Yury Zhirkov, 24 Nemanja Matic, 45 Fabio Borini, 23 Daniel Sturridge.




Океј колега...
mozit samo na mestoto na jo da igrat satridg inace ubav e sosatvov dobro e i so deco igrat
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
55
Поени од реакции
0
Се е ок , само наместо Деко , Жирков нека игра.
Жирков не може да играе holding midfielder, a Деко на утакмицата со Престон добро се снајде на таа позиција. За тоа сега ќе почне во првите 11.
 

StefanJT26

Captain , Leader , Legend
Член од
11 јануари 2010
Мислења
610
Поени од реакции
7
По пробивот на Џо , и неговото нафрлање , Малуда ја пронајде мрежата со глава. Уште во 5-та минута.
 
В

Вори

Гостин
Кој баксуз сум..дават на една албанска,али им закочи сега и сеуште 12 минута стои.
У курац,а другиве линкови сецкаат.
 
В

Вори

Гостин
Ги пикнавме в шише.
Нека бидат среќни што не примија 4 гола.
Вака да продолжиме само и ќе ги докрајчиме.

едит:Френк Лампарддддддд!
Дефинитивно ги повлекувам сите лоши зборови кои ги кажав за него..нормално дека беа во афект кажани,но сепак се чудам како сум можел за омилениот играч за кажам такви работи.
Али нервозата е заебана ствар.
Е сега мислам дека ќе попијат уште 2-3.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom