Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Tи воа озбилно или ? :) RBA ?

П.С Денеска Фени и официјално ги започна подготовките за новата сезона.. Кој сака да го виде тимот како че изгледа нека ѕирне на спортски центар таму че трчкарат изгледа виа неколку дена.:helou:
 
Член од
23 јули 2010
Мислења
42
Поени од реакции
1
Постои ме и тоа ова година се планира да се навива на ракомет но не е официјално за околу една недела ке имаме состанок да се видеме на што сме и каде сме до тогаш ништо не се знае поздрав. LOZARI FOREVER
Абе глејте го ракометот и фудбалот најногу подржувајте го Тиквеш ,не само Фени, досадна стана оваа кошаркава кај нас.
 

Clint Eastwood

I'm watching you!
Член од
13 декември 2009
Мислења
622
Поени од реакции
211
vas ne ve prasuvam nisto specijalno,posto vasiot klub si pocna so pripremi,napravivte pak najjak tim(koga se ima pari se e lesno),i samo da pomine vreme do maj,juni,da zabelezite uste edna titula vo dom,prvenstvo.
za zal na kosarkata,ovaa sezona ke nema neizvesnost po toa prasanje,zatoa sto mislam deka tesko nekoj drug ke napravi konkurenten protivnik na feni.
 
Член од
13 април 2010
Мислења
368
Поени од реакции
219
Може да ми кажете со кој играчи имате официјално потпишано ?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Го пишува официјалниот состав погоре... Нови имиња се само ТАсовски и Фрај
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Пријателски утакмици некој случајно да не знае кога че има у Кавадарци :)
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.518
Поени од реакции
224
Пријателски утакмици некој случајно да не знае кога че има у Кавадарци :)
Само знам дека денеска сабајле на тренингот бил и Војдан така ми кажаа ракометарите сеа колку е точно :toe:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Само знам дека денеска сабајле на тренингот бил и Војдан така ми кажаа ракометарите сеа колку е точно :toe:
Требаше да дојде во МЗТ али најверојатно (да не кажам сигурно) ќе иде во Фени
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Е покрај Фрај,Тасовски и Ѓуров, зошто му е Војдан јас стварно незнам... Подобро висок играч да се земе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom