Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
М.Ковачева

Изгледа свршувала додека ја пишела статијата
Јас вчера на школото каа го прочитав воа и гледам кој ја пишел статијата и на часот почна да а пцуам и професорот ми вика ееј бе шо ти стана кој го крпиш :pos: ако биде во Кавадарци овцата ќе а изругаме да и ебам тоа овцата шугава..:vozbud:
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
Јас вчера на школото каа го прочитав воа и гледам кој ја пишел статијата и на часот почна да а пцуам и професорот ми вика ееј бе шо ти стана кој го крпиш :pos: ако биде во Кавадарци овцата ќе а изругаме да и ебам тоа овцата шугава..:vozbud:
Ти си бил будала бе!
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.691
Поени од реакции
2.964
ABE SO SAKATE DA PISUVA BE 27 RAZLIKA GUBITE BE ALOOO OD PROSECEN TIM,A STE AKTUELNI SAMPIONI,GUBITE OD RABOTNICKI 28 RAZLIKA POLUFINALE STO EKIPA STE KAZI MI???? A ZA CKEMBARCETO NEKA SI KUTI TAMU NEMA PRAVO NA ZBOR POSLE PORAZOT NA PELSITER OD 48 RAZLIKA MISLAM DEKA NE TREBA VISE NA FORUMO DA JADAT GOMNA PROTIV SKOPSKITE EKIPI I NACINOT NA KOJ PISUVAAT NOVINARITE ШШШШШШШ ТИШИНААААААААААААААА :pos2::pos2::pos2:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
:twisted:Така е! Држава Скопје! Пушете и патете, провинцијалци!:twisted:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
koj ja znae vaa pesna
da dade gospod pak da se vrate 1963 i celo skopje pak da se sruse i site skopjani...:drk:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
koj ja znae vaa pesna
da dade gospod pak da se vrate 1963 i celo skopje pak da se sruse i site skopjani...:drk:
Ја имам слушнато песнава. Мислам дека ја пееше Васка Илиева а текстот и аранжманот беа на Никола Бадев, или се лажам?:raz:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.691
Поени од реакции
2.964
a posle toa znaes kako ide ?? SO VASI PARI SKOPJE SE GRADI :)))))
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
a posle toa znaes kako ide ?? SO VASI PARI SKOPJE SE GRADI :)))))
Тачно!
Стопанската банка ваша,
позлатени детски сни, девизите ви ги лапна, умрете педери! СО ВАШИ ПАРИ, СКОПЈЕ СЕ ГРАДИ!

:pehar::pehar:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
ABE SO SAKATE DA PISUVA BE 27 RAZLIKA GUBITE BE ALOOO OD PROSECEN TIM,A STE AKTUELNI SAMPIONI,GUBITE OD RABOTNICKI 28 RAZLIKA POLUFINALE STO EKIPA STE KAZI MI???? A ZA CKEMBARCETO NEKA SI KUTI TAMU NEMA PRAVO NA ZBOR POSLE PORAZOT NA PELSITER OD 48 RAZLIKA MISLAM DEKA NE TREBA VISE NA FORUMO DA JADAT GOMNA PROTIV SKOPSKITE EKIPI I NACINOT NA KOJ PISUVAAT NOVINARITE ШШШШШШШ ТИШИНААААААААААААААА :pos2::pos2::pos2:
Другару мој совет ти е да пишуваш шо помалку постови пошто само се глупираш.Најдобронамерно...Ај види го уште еднаш резултатот и види колку е разликата?Поздрав ако ти треба помош да пресметаш пишими ПП
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Barem ti ne lafi za skolo, u nasite skoli se uce, za razlika od vasite kade sto se snimaat klipovi.
Па да бе се снимат....ако сакаш можам и да ти пратам клип имам у компјутер со една кавадарчанка....со авторски права..ако сакаш на маил ке ти го пратам остај ми приватна порака
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Зар е мо=но да се залажуват МЗТ дека ќе одат у финале...и дека ќе бидат шампиони!?:vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom