Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Od Sport...99,9% :smir:
Информацијата беше во спорт објавена денеска мислам ама јас ја дознав синоќа бев на име кај еден другар па таму беше ниа шо е менаџерот на тимот па он ми кажа пошто синоќа бев сол сторен и неможев да ви кажам мислам не бев во стање да пишам поздрав..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
:pos2: :pos2: :pos2: Dobro,izvini ako navrediv so postot,informacija mu e od Sport....Izvini:salut: :salut:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
:pos2: :pos2: :pos2: Dobro,izvini ako navrediv so postot,informacija mu e od Sport....Izvini:salut: :salut:
Ами сеа ти кажувам дека ја знам од синоќа па ти сакал верувај сакал не ќе ти го кажам името на човекот Вано Филков шо ми а кажа ваа информација нешто другар му е на тој човекот кај што бев на име..А усвари шо е битно од кај ми е инфомацијата важно е дека е точна да не имат некој поголема тежина оние информации од прва рака одколку оние во весниците а и сите неможеме да имаме блиски информации нели треба да имаш твои луѓе во клубот па да знаиш а сите не сме со такви привилегии:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Abe ti veruvam,samo ti kazuvam Izvini ako te navrediv so toa od Sport 99,9%...
Не бе ти па каква навреда со има за тоа да се навредам немај мака иживај и викаш утре ќе го здрвите овој клубот од аеродром.:pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Aha,ke go zdrvime i toa kako:smir: ....Utre glupite Amerikanci sto igraaat vo Mzt zaedno ke izgubat 100 topki:pos2: ..Te uveruvam.A Latovic,mozebi i Dimce ke bidat igrac/i na natprevarot...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Еве ќе ви откријам и други информации за играчот т.е Мамташвили како што кажав има 22 години и настапувал ви тимот на TSU тоа е глуб што се натпреварува во најсилната грузиска лига и котира на високото второ место еве и слика од самиот играч се потрудив и побарава за да ве запознаам сто подобро со човекотмалку сликата е од поодамничка ама важно ќе му го знајте суратот поздрав..
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Па затоа немате пари да си платите играчите, од такви инциденти што ги правите вие верните навивачи. Па сега нема пари и ајде салата ке ја правиме тениско игралиште.

Прими сочуство.
a mislis deka tie pari gi plaka mzt ??????:nesum:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Маани те го сеа овој курајберот слушајте а најновата Георги Маматишвили е најновата аквизиција на Фени индустри тој доаѓа од Грузија и е релативно млад кошаркар односно има само 22 години и игра на позиција 2 и 3 сепак има најава дека ке добива шанса за да ги докаже своите квалитети поздрав инаку ќе имаме можност да го видиме на натпреварот со овиие градските момчиња од аеродром поздрав..
abe pa zavrsi preoden rok i za stranci ?????? od kaj sega ova ili za slednata godina na kalenje ke dojde sega u feni ????
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
a mislis deka tie pari gi plaka mzt ??????:nesum:
Не туку ги прима салата и ај престаните со вакви безвезални муабети ја се трудам да го промовирам новакот во нашата екипа а ви се карате ај малце да го ебам озбилно ај поздрав..
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Не туку ги прима салата и ај престаните со вакви безвезални муабети ја се трудам да го промовирам новакот во нашата екипа а ви се карате ај малце да го ебам озбилно ај поздрав..
daleku od toa deka se karam tuku vi kazuvam :salut:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
abe pa zavrsi preoden rok i za stranci ?????? od kaj sega ova ili za slednata godina na kalenje ke dojde sega u feni ????
Сега ќе ти кажам играчот е земен уште во средата а тогаш не беше завршен трансфер периодот а спорт ја објави информацијата денеска а ако мислиш дека е на калење дојди распрашај се за нивната лига во Грузија каква е а каква е нашата па тогаш ќе збориме имаат само 6 тима во прва лига и е еден единстве тим што доминира веќе неколку години тимот на Енерџи пошто имаат добар спонзор или кажано нивната лига е како Косовската по квалитет или слична т.е не е многу позната..
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Сега ќе ти кажам играчот е земен уште во средата а тогаш не беше завршен трансфер периодот а спорт ја објави информацијата денеска а ако мислиш дека е на калење дојди распрашај се за нивната лига во Грузија каква е а каква е нашата па тогаш ќе збориме имаат само 6 тима во прва лига и е еден единстве тим што доминира веќе неколку години тимот на Енерџи пошто имаат добар спонзор или кажано нивната лига е како Косовската по квалитет или слична т.е не е многу позната..
pa taka kazi u sredata e deka e donesen , jas si pomisliv go produzile rokot pa mislev da dadam pari uste eden stranec mzt da zemat :) :smir:
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
ne se nadevaj tolku da ne ne izdvojuvaat pobedii!:):) ja potcenuvas plavata sila!! NEMOJ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom